УМАЛО ПРЕОКРЕТ КРАЈ ИБРА: Кошаркашице Краљева победиле нишки Студент

Г.Ћ.

20. 02. 2021. у 14:45

У 20. колу Прве женске лиге Србије, кошаркашице Краљева су на паркету старе хале спортова крај Ибра победиле нишки Студент са 57:56 (19:8, 20:12, 16:14, 2:22) и тако уписале 13. овосезонску првенствену победу.

Прве три четвртине протекле су у потпуној доминацији Краљевчанки које су у последњу деоницу ушле са предношћу од 21 поена.

Уследио је несхватљив пад у игри домаћих кошаркашица које су за десет минута постигле само два коша што је гошћама омогућило да стигну на корак од великог преокрета.

Спортска срећа је ипак била на страни „малених“ па су бодови остали крај Ибра.

Најефикаснија код Краљевчанки била је Вингејт са 21 поеном, док је  у редовима Студента Вујисић постигла 23.

У наредном, 21. колу Краљевчанке гостују крагујевачком Радничком, а Студент екипи Радивој Кораћ у Београду.

ДЕБИ ЦРНОГОРСКОГ ТИМА У ЛИГИ ШАМПИОНА ЋЕ БИТИ КРАТКОГ ДАХА: Велшки великан са позамашном залихом долази у Подгорицу

ФУДБАЛЕРИ црногорског шампиона Дечића ће покушати да ураде "немогуће" и надокнаде три гола заостатка против ТНС-а у реванш утакмици првог кола квалификација за Лигу шампиона.

16. 07. 2024. у 07:45