ПАРТИЗАН У ПРОБЛЕМИМА! Филиповски: Неке ствари се не могу променити
24. 02. 2021. у 10:03
ОКОНЧАНА је репрезентативна пауза у кошарци, након које се настављају клупске активности. Партизану предстоје два везана гостовања, Задру у АБА лиги и Тренту у Еврокупу.
Повезане вести

ЗБОГ ПРОНЕВЕРЕ И ЗЛОУПОТРЕБЕ: Легендарни кошаркаш осуђен на две године затвора
ЛЕГЕНДА задарске и југословенске кошарке Јосип Пино Ђерђа осуђен је на затворску казну од две године јер је као спортски директор Задра оштетио државни буџет за 6 милиона куна или око 800.000 евра.
13. 02. 2021. у 20:23

ФИЛИПОВСКИ ЗАДОВОЉАН: Коначно победа над Борцем
ЗАДОВОЉАН сам што смо после два пораза од Борца забележили победу, изјавио је тренер кошаркаша Партизана Саша Филиповски после победе над Борцем.
11. 02. 2021. у 22:17
Најновије из рубрике

ЧУДО НЕВИЂЕНО У НАЈЈАЧОЈ КОШАРКАШКОЈ ЛИГИ: Хјустон ће овако покушати да изненади НБА шампиона
ЧЕКАЊУ је дошао крај. Време ја за нову сезону НБА лиге коју отварају актуелни шампион Оклахома и Хјустон. Рокетси су спремили нешто несвакидашње за противника.
21. 10. 2025. у 19:29

НОВИ ИЗАЗОВ У ЛИГИ ШАМПИОНА: Омладинци Звезде спремни за двомеч са истим ривалом у елити
Омладински тим Црвене звезде ће 22. октобра од 14 часова и 30 минута у Острави, одиграти прву утакмицу другог кола Лиге шампиона за младе против Бањика.
21. 10. 2025. у 19:11

"НИСАМ ИМАО ПОДРШКУ СТРУКЕ!" Луковић након одласка из Радничког 1923
Александар Луковић се растао са Радничким из Крагујевца после пораза од Војводине, а након тога се и он сам огласио.
21. 10. 2025. у 18:47

КУЉА МАМИН БЕС! Мајка Холгера Рунеа кипти од љутње на АТП због повреде сина
Мајка Холгера Рунеа, Анеке, бесна је на АТП организацију због повреде свог сина, којег због повреде и операције неће бити на терену најмање шест месеци.
21. 10. 2025. у 18:25

ЗВЕЗДА ИДЕ У ТЕМЕРИН: После паузе због репрезентације наставља се АРКУС лига за рукометашице
ПОСЛЕ паузе због репрезентације, која је играла квалификационе мечеве за ЕП 2026, сутра се наставља АРКУС лига за рукометашице. Шампион и први фаворит првенства, Црвена звезде иде у госте Темерину. Пажњу привлаче и дуели Напретка и Бора, Јагодине и Младости и Партизана и Руме. Медицинар ће покушати да прве бодове освоји против Бекамента.
21. 10. 2025. у 18:07
Коментари (0)