ОБРАДОВИЋ ТУЖИО ЗВЕЗДУ: Бивши тренер црвено-белих тражи да му се исплати цео уговор?
25. 02. 2021. у 14:52
КОШАРКАШКИ клуб Црвена звезда је на Евролигином ”суду” за решавање спорова. Разлог за то су потраживања која од црвено-белих има доскорашњи тренер екипе Саша Обрадовић.
Повезане вести
САША ОБРАДОВИЋ ОТКРИО ПРЕПИСКУ СА ЛОЈДОМ: Тешко ће бити потписати играча који има све
САША Обрадовић на почетку сезоне сео је на клупу Црвене звезде. Ипак, није се снашао најбоље. Заменио га је Дејан Радоњић, а бивши стратег се поново огласио.
01. 02. 2021. у 21:17
СЛАВЉЕ УЗ ТРЧАЊЕ: Амбасадор Србије у Хелсинкију на оригиналан начин обележио Дан државности
ОВЕ године епидемиолошка ситуација диктирала је и обележавање Дана државности Србије широм света.
18. 02. 2021. у 14:44
Најновије из рубрике
"СРЕБРНИ ЛИСАЦ, МОЖЕ ДА МИ ДА ЦРВЕНИ КАРТОН КАД ГОД ХОЋЕ!" Словенац засенио и Роналда, постао једна од највећих звезда Мундијала (ФОТО)
ИАКО су на Светском првенству 2026. године у центру пажње највеће фудбалске звезде, један словеначки судија успео је да привуче огромно интересовање јавности и постане права интернет сензација.
08. 07. 2026. у 10:55
АКО ЗЛАТКО ДАЛИЋ НЕЋЕ! Ево ко ће бити нови селектор Хрватске
Хрватска би данас могла да сазна да ли ће Златко Далић остати селектор или ће добити новог...
08. 07. 2026. у 10:52
ПРАВО НИОТКУДА! Бивши тренер Реал Мадрида преузео Фулам
Шпански тренер Алваро Арбелоа именован је за новог менаџера Фулама, саопштио је фудбалски клуб из Лондона.
08. 07. 2026. у 10:34
ПАЛА ОДЛУКА! Ево када играју Новак Ђоковић и Јаник Синер полуфинале Вимблдона
Најбољи тенисер свих времена, Новак Ђоковић, синоћ се на спектакуларан начин пласирао у полуфинале Вимблдона.
08. 07. 2026. у 10:11
ТОТАЛНИ ХАОС! Украјина је згрожена након што су укинуте санкције Русији, хитно реаговали
Међународни олимпијски комитет (МОК) направио је важан корак ка могућем повратку руских спортиста на највећу спортску смотру света, пошто је привремено укинуо суспензију Руском олимпијском комитету. Такође, ФИФА разматра укидање суспензије. а Украјинци сматрају да је одлука МОК-а преурањена.
08. 07. 2026. у 09:50
Коментари (1)