ПРЕМИНУО ЛЕГЕНДАРНИ КОШАРКАШ ПАРТИЗАНА: Умро Миленко Савовић
Легендарни српски кошаркаш Миленко Савовић преминуо је у 61. години.

Фото: Архива Новости
Реч је о једном од најбољих играча са ових простора икада, каријеру је почео давне 1977. у Партизану где је и оставио најдубљи траг.
За црно-беле је играо 12 сезоне и био капитен клуба, да би после одласка по сезону провео у Гранади и Војводини.
Он је пре око месец дана примљен у болницу након проблема због корона вируса, а званичних информација о узроку смрти још увек нема.

Фото: Архива Новости
Савовић спада међу највеће легенде црно-белих, освојио је са њима три титуле првака Југославије, три Купа Радивоја Кораћа у време када је то такмичење било међународно ФИБА такмичење, као и два Купа СФРЈ.
(БЛИЦ)
Ускоро опширније
Препоручујемо

ТРЕБАЛО БИ ДА БУДЕ ГОЛОВА: Брајтон и Ливерпул играју без притиска на "Амексу"
ЈЕДИНУ утакмицу данашњег програма Премијер лиге одиграће Брајтон и Ливерпул који се састају на "Амексу" од 21.00.
19. 05. 2025. у 08:30

АМЕРИ НЕ МОГУ ДА ВЕРУЈУ! Ево шта је Никола Јокић управо урадио
Денвер нагетс и Оклахома сити тандер састаил су се у полуфиналу Западне конференције НБА плеј-офа, а иако Никола Јокић са саиграчима није успео да у мајсторици надигра ривале, остварио је нешто невероватно.
19. 05. 2025. у 22:45

ЉУДИ, ШТА СЕ ОВО ДЕСИЛО? Ердоган ухватио Макронов средњи прст и - не пушта! Снимак руковања постао хит на друштвеним мрежама (ВИДЕО)
"ДИПЛОМАТСКИ" стисак.
19. 05. 2025. у 16:40 >> 16:48
Коментари (2)