ПОКУШЕВСКИ ДОМИНИРАО: Србин дабл-даблом водио Оклахому до победе над Мемфисом!
САДА нема сумње да је одлазак Алексеја Покушевског у развојну лигу био прави потез.
Фото: АП
Србин је одиграо утакмицу каријере у победи Оклахома Сити тандера против Мемфис Гризлиса 129:122
Оклахома је на полувремену имала заостатак за Гризлисима, а највише захваљујући сјајној последњој четвртини коју су добили 39:22 Тандерси су успели да славе.
Најефикаснији у Тандерсима био је Шаи Гилџус Александер са 29 поена, 23 постигао је Покушевски. Србин је притом додао 10 скокова и четири асистенције. Кенрих ВИлијамс додао је 17 поена.
Код Мемфиса је 19 убацио Дилон Брукс, а поен више Џа Морант.
Треба истаћи да је покушевски у игри провео највише времена, чак 40 минута.
Препоручујемо
УРАМИЋЕ СЛИКУ ДУЕЛА СА ЛЕБРОНОМ: Покушевски о НБа лиги, Јокићу, Ђорђу Балашевићу (ВИДЕО)
02. 03. 2021. у 18:58
ЈОКИЋ ОДБРАНОМ "РЕШИО" МЕМФИС: 33. дабл-дабл сезоне за српског кошаркаша (ВИДЕО)
13. 03. 2021. у 07:55
"ГОРЕЋЕ" НОУ КАМП: Барса дочекује разиграни Атлетико у мечу који има озбиљан утицај на борбу за титулу
БАРСЕЛОНА и Атлетико Мадрид судариће се у уторак увече на „Камп Ноу“ (21.00) у мечу који може озбиљно да помери равнотежу у борби за титулу. Каталонци бране прво место, док „јорганџије“ јуре осми узастопни тријумф у свим такмичењима који би их изједначио са Барсом по броју освојених бодова.
02. 12. 2025. у 07:30
КАКАВ ХАОС! Фудбалери упали у свлачионицу супарника и претукли их (ВИДЕО)
Најновије спортске вести су више за рубрику "црна хроника".
03. 12. 2025. у 11:15
ИСПЛИВАО СНИМАК: Шериф пева - "Смрадови су преко Дрине прешли" - а тврди да песму никад није изводио
БУРА око фотографије и снимка фолкера Аце Лукаса са Насером Орићем, некадашњим командантом јединица Армије РБиХ у подручју Сребренице током рата у Босни и Херцеговини, не стишава се. И даље актери "кафанског сусрета" изазивају велику пажњу, а сад је у центру певач Шериф Коњевић, који је позвао српског певача да присуствује приватној прослави у ресторану у центру Сарајева, где је био позван и Насер Орић.
02. 12. 2025. у 12:35
Коментари (1)