СРПКИЊА ЗАЛУДЕЛА ПЛАНЕТУ: Најлепша кошаркашица долази из Србије и надомак је титуле! (ФОТО)
СРПКИЊА која са великим успехом наступа за кошаркашки тимВејк Форест помера границе.

ФОТО: Принтскрин/Инстаграм/ивана_Раца
Реч је о 21-годишњој Ивани Раци која је одабрана у најбољи тим АЦЦ конференције.
Прелепа српкиња бележи просек од 16,8 поена уз 9 скокова по утакмици. Уписала је девет дабл-дабл учинака.
Тако је постала четврта кошаркашица у историји универзитета која је добила ово ласкаво признање. Уједно је и једна је од четири кошаркашице које су у топ 10 факултета по броју поена и скокова!
Иначе Ивана је рођена на Кипру, а била је у првој петорци Европскког првенства играчица до 20 година, 2018.године.
Препоручујемо

ГОЛЕАДА У НАЈАВИ: Пробуђени Леверкузен тестира првака Европе
У једном од најзанимљивијих мечева трећег кола групне фазе Лиге шампиона, Бајер Леверкузен дочекује актуелног шампиона Европе, Париз Сен Жермен. Меч се игра на "Бај арени" и почиње од 21.00.
21. 10. 2025. у 07:30

ЂОКОВИЋ ДОНЕО ШОК ОДЛУКУ: Ово је мало ко очекивао пред крај сезоне
Новак Ђоковић једонео одлуку која ће многе разочарати.
21. 10. 2025. у 20:03 >> 21:47

"ПАЦОВИ ПОБЕГЛИ" Како је Павковић говорио после хапшења у Сабљи: "Најстрашнији је затвор у отаџбини! Војска са атентатом на Вука нема ништа"
НЕКАДАШЊИ начелник Генералштаба Војске Југославије генерал Небојша Павковић преминуо је данас у Београду, у 79. години.
20. 10. 2025. у 18:59
Коментари (0)