ЕФЕС ДЕМОЛИРАО ПАНАТИНАИКОС: Мицић предводио Турке до победе
KOŠARKAŠI Anadolu Efesa savladali su ubedljivo Panatinaikos u okviru 31. kola Evrolige (85:65)
FOTO: N. Paraušić
Био је то 20. тријумф турског тима у сезони, а до победе их је предводио Василије Мицић који је вечерас био најрасположенији за игру.
Србин је додао 21 поен, уз седам асистенција и четири скока - са индексом корисности од 30.
Пратио га је Брајант Данстон са 15, док је Шејн Ларник убацио 13 поена, као и Бубоа.
У грчком тиму, који је био без Немање Недовића, искочио је Марио Хезоња са 14 поена, док су двоцифрени били још само Зек Огаст и Костантинос Митоглу.
Препоручујемо
ЗВЕЗДА ШОКИРАЛА ПАНАТИНАИКОС: Растерећени црвено-бели на крилима Лојда покорили Атину
19. 03. 2021. у 19:30
ПРОГНОЗА ЗА ДАНАС - КИША ГОЛОВА НА МЕТРОПОЛИТАНУ: Атлетико спрема освету за прошлогодишњи пораз у двомечу
МАДРИДСКИ Атлетико ће дочекати Барселону у првој утакмици полуфинала Купа краља. Два шпанска тешкаша се поново састају у овој фази такмичења, а играчи Дијега Симеонеа желе освету након прошлогодишње елиминације од каталонских гиганта.
12. 02. 2026. у 06:45
ТЕНИС ЈЕ ЗАТЕЧЕН: Новак Ђоковић дигао руке!
Најновије вести из тениса тичу се најбољег играча света свих времена.
11. 02. 2026. у 16:13
ЈК ПРИЗНАЛА: "Са њим сам изгубила невиност - први пут са Немањом био је грозан, ужасан"
"ИМАЛА сам 18 година. Било је грозно искуство. Помислила сам: "Како некоме ово може да се догоди?" Било је ужасно."
10. 02. 2026. у 07:32
Коментари (0)