ПАРТИЗАН МИСЛИ НА БУДУЋНОСТ: Радовановић потписао први професионални уговор са црно-белима
МЛАДИ кошаркаш Партизана Никола Радовановић потписао је данас први професионални уговор, саопштено је на сајту клуба.
ФОТО: КК Партизан
Како се наводи, 18-годишњи момак из Невесиња, висок 204 центиметра, обавезао се на вишегодишњу верност клубу у ком игра за јуниорску селекцију, као и први тим.
У текућој сезони, стандардни члан млађих селекција репрезентације Србије своје прве минуте у дресу првог тима уписао је на мечу против Задра у АБА лиги.
Радовановић је у АБА лиги одиграо четири утакмице на којима је просечно постизао 2,8 поена за 11 минута колико је проводио у игри.
Запратите Новости спорт на Фејсбуку
(Танјуг)
Препоручујемо
ЈАТО ПТИЦА УМАЛО ИЗАЗВАЛО ТРАГЕДИЈУ НБА ТИМА: Играчи Јуте проживели праву драму
31. 03. 2021. у 08:11
"ГОРЕЋЕ" НОУ КАМП: Барса дочекује разиграни Атлетико у мечу који има озбиљан утицај на борбу за титулу
БАРСЕЛОНА и Атлетико Мадрид судариће се у уторак увече на „Камп Ноу“ (21.00) у мечу који може озбиљно да помери равнотежу у борби за титулу. Каталонци бране прво место, док „јорганџије“ јуре осми узастопни тријумф у свим такмичењима који би их изједначио са Барсом по броју освојених бодова.
02. 12. 2025. у 07:30
ЗБОГ СРБИЈЕ (ОПЕТ) ЗГРОЗИЛИ СВЕТ: Ево шта су сад урадили хулигани из Босне!
Босански навијачи опет су шокирали многе.
03. 12. 2025. у 17:13
ИСПЛИВАО СНИМАК: Шериф пева - "Смрадови су преко Дрине прешли" - а тврди да песму никад није изводио
БУРА око фотографије и снимка фолкера Аце Лукаса са Насером Орићем, некадашњим командантом јединица Армије РБиХ у подручју Сребренице током рата у Босни и Херцеговини, не стишава се. И даље актери "кафанског сусрета" изазивају велику пажњу, а сад је у центру певач Шериф Коњевић, који је позвао српског певача да присуствује приватној прослави у ресторану у центру Сарајева, где је био позван и Насер Орић.
02. 12. 2025. у 12:35
Коментари (1)