РАДОЊИЋ ЗАДОВОЉАН ПОСЛЕ ПОБЕДЕ НАД ЗАДРОМ: Било је баш онако како се само пожелети може

26. 04. 2021. у 21:13

КОШАРКАШИ Црвене звезде дошли су у Задар да изборе прво место пред плеј-оф АБА лиге. Тај задатак су успешно испунили, пошто су у последњем 26. колу регионалног такмичења славили у "Јазинама" са 90:70.

Утиске после меча изнео је тренер црвено-белих Дејан Радоњић, који је био задовољан оним што су приказали његови изабраници на хрватском приморју.

- Као што смо рекли свесни смо важности утакмице, на самом почетку смо пришли добро у оба правца. Било је баш онако како се само пожелети може - рекао је Радоњић.

Потом је обајснио и шта је било пресудно да Звезда слави, може се рећи релативно лако.

- Направили смо одмах у првој четвртини предност коју смо одржавали до краја полувремена, а и наставили смо у истом ритму до краја утакмице. Контролисали смо у другом делу резултат и нисмо допсутили екипи Задра да се примакне - закључио је стратег црвено-белих.

Тренер Задра Вељко Мршић упркос поразу није био незадовољан јер је свестан да је за ривала имао најтежег могућем противника у овом тренутнку.

- Последња утакмица АБА лиге, најтежи противник, најјача екипа која стварно игра добро, видело се да су се добро припремили. Ушли су јако мотивисани у утакмицу, нисмо се снашли у првој четвртини са агресивношћу. Солидно смо одиграли и честитам мојим момцима - поручио је Мршић.

Подсетимо, Црвена звезда је лигашки део сезоне завршила са учинком 23-3, а Задар 9-17.

Запратите Новости спорт на Фејсбуку

ШОК! Немања Мајдов ипак није кажњен само зато што се крстио, Новости откривају како је све перфидно упаковано!

ШОК! Немања Мајдов ипак није кажњен "само зато што се крстио", "Новости" откривају како је све перфидно упаковано!

Репрезентативац Србије у џудоу Немања Мајдов објавио је нешто невероватно: после Олимпијских игара у Паризу, на којима је учествовао у категорији такмичара до 90 килограма тежине, суспендован је из спорта - јер се крстио пред излазак на борилиште у престоници Француске. "Новости" вам доносе - како је Међународна џудо федерација на врло лукав начин извела кажњавање нашег борца.

19. 09. 2024. у 16:07

СРБИН ОБЈАВИО КОЛИКО ГА КОШТА ЖИВОТ НА СЕЛУ: Дао детаљан списак на шта троши - има питање за сународнике

СРБИН који живи са супругом и дететом на селу написао је на друштвеним мрежама да месечно троши између 2.000 и 2.500 евра. Објаву је поставио јер је, како каже, приметио да многи троше мање од њега, и то у граду, и занимало га је да ли у нечему претерује.

04. 10. 2024. у 18:13