ЈОКИЋ: Добро су ме чували, промашио сам пар зицера...
Никола Јокић играо је сјајно и ноћас у дресу Денвер Нагетса против Лејкерса, и постигао највећи број поена за његов тим, чак тридесет и два.
ФОТО: АП/Танјуг
Овога пута, међутим тим из Лос Анђелеса успео је да их победи резултатом 93 према 89.
- На старту тешка утакмица. Имали смо доста промашаја и мали број поена смо дали. Добро су ме чували и имају стварно добре одбрамбене играче. Мењали су се добро. Мислим да сам промашио и пар зицера које сам требао да дам али шта да радимо. Идемо на следећу утакмицу са Никсима који су стварно супер и у одличној су форми, рекао је Јокић.
Денвер у ноћи између среде и четвртка играју против поменутих Њујорк Никса а онда у петак увече против Јуте која је тренутно прва на табели Западне конференције НБА лиге. До краја сезоне Денбер има још седам утакмица.
(РТС)
Препоручујемо
ДЕЈВИС ХТЕО ДА ОБРУКА ЈОКИЋА: На крају срећа да се није повредио (ВИДЕО)
04. 05. 2021. у 08:21
БИВША НБА ЗВЕЗДА ХВАЛИ ЈОКИЋА: Да Леброн има такве бројке био би председник САД
01. 05. 2021. у 12:05
КАТАЛОНЦИ СПРЕМАЈУ ВЕЛИКО СЛАВЉЕ: Барселона жели да против Реала овери титулу пред својим навијачима
Највећи дерби шпанског фудбала игра се у недељу увече на "Камп Ноу", где ће од 21.00 Барселонa дочекати Реал Мадрид у мечу који би Каталонцима и математички могао да донесе нову титулу шампиона Шпаније.
10. 05. 2026. у 07:20
ГРЦИ ШОКИРАЛИ СРБИЈУ: Ево шта се управо десило у Атини (ФОТО/ВИДЕО)
Овоме се мало ко надао из земље "Хелена".
10. 05. 2026. у 19:35
ШОК НА НАЈЛОН ПИЈАЦИ: Србин купио старе столице, вреде право богатство (ВИДЕО)
НА први поглед, чиниле су се као још један комад старог намештаја, али је искусно око препознало о чему је реч.
07. 05. 2026. у 10:25
Коментари (0)