ОВО ЈЕ ЈОКИЋЕВА ЗАСЛУГА: Мајк Мелоун најбољи тренер Запада
ТРЕНЕР Денвера Мајкл Мелоун проглашен је за најбољег тренера Западне конференције за месец Април.
ФОТО: ЕПА
Нагетси су се суочили са великим бројем повреда, најпре један од битнијих Џамал Мареј у сузама је напустио паркет, а затим су Нагетси морали и без Монте Мориса, Вила Бартона, а упркос томе забележили су напредак на табели.
Током априла, Јокић и екипа одиграли су 16 утакмица, остварили великих 13 победа и изгубили само три пута, међутим један од битнијих разлога зашто је Мелоун добио награду је и српски ас.
Јокић води Нагетсе и без Мареја, први је кандидат за МВП награду па је тако Денвер у његовом сјају дошао до четвртог места на табели.
Мелоун је постао први тренер Нагетса од 2013. године који је добио ласкаво признање.
Препоручујемо
МАЛОУН ОДУШЕВЉЕН ЈОКИЋЕМ: Живот чине мале ствари, а Никола има 56 МВП момената
20. 04. 2021. у 09:03
ДАВИД ПРОТИВ ГОЛИЈАТА У МИНХЕНУ: Све осим убедљивог тријумфа Бајерна над белгијским прваком било би огромно изненађење
ФУДБАЛЕРИ Бајерна угостиће Ројал Сен Жилоаз пред пуним трибинама "Алијанц арене" у седмом колу групне фазе Лиге шампиона (21.00). Док Баварци јуре директан пласман у осмину финала, гости се и даље надају пласману у плеј-оф, са само два бода заостатка за жељеном зоном.
21. 01. 2026. у 07:00
ХРВАТСКА НЕЋЕ ДА ИГРА СА СРБИЈОМ У ПОЛУФИНАЛУ! Какав расплет на Европском првенству у ватерполу!
Најновије вести са Европског првенства у ватерполу 2026, чији је домаћин Београд, тичу се ватерполо репрезентације Србије.
21. 01. 2026. у 19:22
МИРА АДАЊА ПОЛАК ПРОДАЛА СВУ ИМОВИНУ Није остало ништа: "Све што је могло да се прода, продала сам..."
ПРИВАТНОСТ никада није делила са широким аудиторијумом...
20. 01. 2026. у 09:05
Коментари (0)