ДОШЛО ВРЕМЕ ЗА КРАЈ КАРИЈЕРЕ: Луис Скола се повлачи из кошарке после Олимпијских игара
ЛЕГЕНДАРНИ аргентински кошаркаш Луис Скола одлучио је да заврши богату каријеру после Олимпијских игара у Токију, преносе италијански медији.
Фото: EPA-EFE/HOW HWEE YOUNG
Наступ на највећој спортској смотри биће његов рекордни пети, по чему ће се изједначити са Теофилом Крузом, Тересом Едвардс, Ендруом Гејзом, Оскаром Шмитом, Хуан Карлосом Наваром, а можда се ту нађе и Пау Гасол.
Луис Скола је у својој богатој каријери наступао за Тау Керамику (садашња Басконија), Хјустон, Финикс, Индијану, Бруклин, Олимпију Милано.
Аргенитнац је тренутно члан Варезеа за који просечно бележи 17,8 поена и 6,7 скокова у италијанском Палаканестру.
Запратите Новости спорт на Фејсбуку
Препоручујемо
КАКО ЋЕ ДАНАС ИЗГЛЕДАТИ ПАРТИЗАН? Црно-бели сезону настављају без човека који је саставио овај тим
КОШАРКАШИ Партизана ће у 14. колу Евролиге угостити Бајерн Минхен.
04. 12. 2025. у 08:39
ПАРТИЗАН НАШАО ТРЕНЕРА? Пабло Ласо стиже у Хумску...
ЛЕГЕНДАРНИ шпански тренер Пабло Ласо први је кандидат за клупу Партизана, преноси "Спортал".
04. 12. 2025. у 19:46
ЂАК НАСМЕЈАО СРБИЈУ: Ево како је на контролном одговорио на питање о називу наше ХИМНЕ: "Детету бих дао ДЕСЕТКУ"
ГРЕШКЕ из школских свезака понекад умеју да измаме најшире осмехе, што потврђује и ситуација у којој се нашао један малишана из Србије. Све је почело када је његова мама на интернету поделила његове одговоре са контролног задатка из предмета Свет око нас. Један од њих одушевио је кориснике друштвених мрежа.
05. 12. 2025. у 11:27
Коментари (0)