ФМП СЕ ПОЈАЧАО: Димитрије Николић обукао дрес "пантера"
Кошаркаш Слободе из Ужица Димтрије Николић прво је појачање ФМП-а за наредну сезону, саопштио је клуб из железника.
ФОТО: АБА лига/Драгана Стјепановић
Николић игра на позицији центра, има 23 године а у каријери је до сада играо земунску Млаодст, Партизан и крагујевачки Раднички.
У минулој сезони АБА 2 лиге у дресу ужичке Слободе просечно је бележио 13,4 поена и 5,2 скокова, а са ФМП-ом је потписао трогодишњи уговор.
Запратите Новости спорт на Фејсбуку
Препоручујемо
ПАРТИЗАН У ПРОБЛЕМУ ПРЕД СТАРТ СУПЕРЛИГЕ: Седам кошаркаша црно-белих ван строја
21. 05. 2021. у 16:43
ДЕЈАН МИЛОЈЕВИЋ: Нема предаје, пробаћемо да смањимо заостатак у финалу
21. 05. 2021. у 15:18
КОЛИКО МОЖЕ ПАУНОВИЋЕВА СРБИЈА? Дуeл са европским шампионом открива прави потенцијал "орлова"
У вечерњем термину од 21.00 на стадиону "Керамика" репрезентација Шпаније угостиће селекцију Србије у пријатељском мечу који домаћину служи као важан део припрема за Светско првенство 2026. године, док ће за "орлове" то бити велики тест и прилика да виде колико могу против најјачих селекција на планети.
27. 03. 2026. у 07:00
СКАНДАЛ: УЕФА забранила православље, а сатанизам је дозвољен!
Најновије вести из света спорта, тачније фудбала, везане су за ФК Црвена звезда, али је и цела Србија, па и цело правосавље погођено одлуком европске куће фудбала, УЕФА.
27. 03. 2026. у 15:15
Снимци Хане Икодиновић запалили интернет - врели кадрови (ВИДЕО)
СТАРИЈА ћерка "новосадске барбике" и прослављеног ватерполисте Данила Даче Икодиновића, Хана Икодиновић, израсла је у праву лепотицу и већ одавно јој тепају да је "најлеша ћерка познатих родитеља у Србији".
26. 03. 2026. у 21:36 >> 21:50
Коментари (0)