ШОКАНТНА ОДЛУКА ПЛИВАЧИЦЕ: Испала са Олимпијских игара у Паризу, па са само 20 година одлучила да заврши каријеру
Након што је испала са Олимпијских игара на самом почетку, парагвајска пливачица Луана Алонсо објавила је да завршава каријеру и то у 20. години живота.

FOTO: Tanjug/AP
- Сада је званично! Повлачим се из пливања, хвала свима на подршци! Извини, Парагвају, морам само да ти захвалим - написала је на друштвеним мрежама, где је прати преко 300.000 људи.
Потом је дала и изјаву за медије у домовини.
- Веома сам емотивна јер је то била моја последња трка. Повлачим се из пливања. Пливам толико дуго, 18 година, и имам толико осећања. Нажалост, донела сам одлуку да станем и срећан сам што ће моја последња трка бити на Олимпијским играма.
Њена одлука многе је изненадила, мада је Парагвајка врло брзо поручила да је исту донела још пре ОИ.
БОНУС ВИДЕО: ДА ЧУЈЕ ЦЕО СВЕТ: Ово су српски олимпијци певали на броду током отварања Олимпијских игара
Препоручујемо

ЧЕКАМО МЕДАЉУ! Ево ко од Срба данас излази на Олимпијске игре
29. 07. 2024. у 07:19

"ДА НИЈЕ ТУЖНО, БИЛО БИ СМЕШНО": Маљковић никада оштрија након драме Србије на Олимпијским играма
28. 07. 2024. у 23:25 >> 23:25

ОВО НИКО НИЈЕ ОЧЕКИВАО: Сити би могао остати без пласмана у Лигу шампиона!
У оквиру 29. кола енглеске Премијер лиге фудбалери Манчестер ситија ће на "Етихаду" угостити Брајтон (16.00).
15. 03. 2025. у 08:00 >> 07:42

РУСИЈА У ШОКУ: Откривено где су се спремали терористи који су убили 145 људи у тржном центру Крокус сити хол
Терористички напад у Москви, током ког је пре годину дана у тржном центру "Крокус сити хол" убијено 145 људи, могао је да буде избегнут да се повело више рачуна о омиљеном месту окупљања терориста који су тај ужасан злочин извршили.
13. 03. 2025. у 17:44

ПОСВАЂАО СРБЕ И ХРВАТЕ: Маск рекао ОДАКЛЕ је Тесла и КОЈЕ је националности
ПРЕКО 13.000 лајкова је добио овај пост власника "Тесле".
13. 03. 2025. у 21:39
Коментари (0)