"ЗАМЕРИЛЕ СМО ЂОКОВИЋУ": Српска одбојкашица се нашалила на рачун српског тенисера
ОДБОЈКАШИЦЕ Србије победом над Француском са максималних 3:0 почели су учешће на Олимпијским играма. Задовољна приказаним на старту такмичења била је Бианка Буша.

Фото: EPA-EFE/ANDREJ CUKIC
Она је истакла да су наше репрезентативке уживале у мечу који је уживо посматрало 10.200 навијача.
- Добра утакмица, задовољни смо. Уз пад у трећем сету, али смо се вратили. Била је пуна хала, уживале смо. Мојих још нема на трибинама, доћи ће надам се за полуфинале и финале - рекла је Буша.
Истакла је потом да Србију сад чекају две тешке утакмице у групи. Противнице изабраницама Ђованије Гвидетија биће САД и Кина.
- Ово је био лакши увод, сад нас чекају две тешке утакмице. Американке су изгубиле, имају својих мана и пробаћемо да их искористимо.
Дотакла се Буша и Новака Ђоковића на чији рачун се нашалила.
- Пратимо друге спортисте колико можемо. Замериле смо Ђоковићу што нас није гледао, а одбојкаше јесте. Шалим се, срећне смо када нас људи подржавају - закључила је Бианка.
Подсетимо, Србија други меч игра 31. јула од 17 часова против Сједињених Америчких Држава.
БОНУС ВИДЕО: "А ПАТРОЛЕ ЈОКИЋА НИКОЛЕ!" Распевани српски навијачи пред меч са тимом снова

ГОЛЕАДА У НАЈАВИ: Пробуђени Леверкузен тестира првака Европе
У једном од најзанимљивијих мечева трећег кола групне фазе Лиге шампиона, Бајер Леверкузен дочекује актуелног шампиона Европе, Париз Сен Жермен. Меч се игра на "Бај арени" и почиње од 21.00.
21. 10. 2025. у 07:30

ЂОКОВИЋ ДОНЕО ШОК ОДЛУКУ: Ово је мало ко очекивао пред крај сезоне
Новак Ђоковић једонео одлуку која ће многе разочарати.
21. 10. 2025. у 20:03 >> 21:47

"ПАЦОВИ ПОБЕГЛИ" Како је Павковић говорио после хапшења у Сабљи: "Најстрашнији је затвор у отаџбини! Војска са атентатом на Вука нема ништа"
НЕКАДАШЊИ начелник Генералштаба Војске Југославије генерал Небојша Павковић преминуо је данас у Београду, у 79. години.
20. 10. 2025. у 18:59
Коментари (0)