уживоАУСТРАЛИЈА - СРБИЈА: Невероватно?! Овакав меч нико није очекивао!

Ватерполо репрезентација Србије игра меч другог кола групне фазе против селекције Аустралије, а пренос уживо можете пратити на порталу "Новости".

АУСТРАЛИЈА - СРБИЈА: Невероватно?! Овакав меч нико није очекивао!

Аустралија  - Србија 7:2

Четврта четртина:

24' - Ево поготка за Србију! Петерац је досуђен, а Мандић га је реализовао.

*3000 НА РАЧУНУ У РОКУ ОД 24Х*
-->КЛИКНИ ОВДЕ<--

24' - Почела четврта деоница! Последња нада за Србију да се спаси бруке.

Трећа четвртина:

24' - Остаје 7:1 за Аустралију! Крај трће деонице

23' - Аустралија је после тајм аута промашила, али им то не прави питање јер је разлика и даље велика.

21' - Нема промене резултата! Чак 13 промашаја имају "делфини" и ни један искоришћен напад са играчем више.

18' - Погодак Аустралије из петерца! Црно се пише Србији против једног од највећег аутсајдера у групи.

16' - Почела је трећа четвртина! Нема голова, поново лоше почиње Србија!

Друга четвртина:

16' - Крај друге четвртине! Јако лоша игра "делфина" у ове две деонице!

16' - Напокон погодак! Душан Мандић је стрелац!

15' - Дебакл у првом полувремену Србије. Аустралија води са великих 5:0

14' - Још један напад није искоришћен. Далеко су "делфини" од гола. Понов Аустралија узвраћа. Предност "кенгура" је огромна.

13' - Аустралија већ води са 3:0.

12' - Поново погодак за Аустралију. Лоше иде изабраницима Уроша Стевановића, још увек су без гола и имају озбиљних проблема у овом мечу.

11' - И даље се муче "делфини" у нападу. Ни са играчем више не успевају да постигну погодак.

9' - Почела је друга четвртина! И то како, одмах је искључен аустралијски играч због грубе игре.

Прва четвртина:

8' - Крај прве четвртине! Води Аустралија 1:0.

7' - Поново Портер брани и поново нису успели "Делфини" да дају гол.

6' - Нема промене резултата. Врло груба игра "кенгура" али судије се нису огласиле.

4' - Још нема гола за Србију, два промашаја. Остаје вођство Аустралије.

3' - Аустралија долази до вођства преко Павиларда.

1' - Почео је меч! Аустралија је имала први напад, али га није искористила.

Уочи меча:

Након неочекивано тешке победе над селекцијом Јапана, Србију у другом колу очекује још један неугодан противник, Аустралије. "Кенгури" су већ годинама екипа која је итекако умела да намучи "Делфине". Победа је императив у овом мечу за селекцију Србије коју од следећег кола очекују знатно тежи ривали у групи.

БОНУС ВИДЕО: ГУЖВЕ НА РОЛАН ГАРОСУ: Сви јуре да виде Новака Ђоковића

НАДАЛ ПОСЛЕ ПОРАЗА: Рафа отворио душу након што је изгубио од Новака Ђоковића

Новак Ђоковић и Рафаел Надал су одиграли чак 60. меч, а после тог дуела у 2. колу олимпијског турнира у Паризу освајач 22 гренд слем титуле, Шпанац који је и сам исписао добар део историје "белог спорта", отклонио је и оно мало дилема (ако их је било) ко је најбољи тенисер свих времена.

29. 07. 2024. у 19:50