ДОБРИЋ НЕМА СТРАХА ОД АМЕРА: "Једва чекамо и надамо се победи"
Кошаркашка репрезентација Србије играће меч полуфинала Олимпијских игара против селекције Сједињених Америчких Држава, а очекивања од овог сусрета изнео је Огњен Добрић.
FOTO: Tanjug/AP
Добрић је рекао да уз савршену утакмицу и дозу среће могу и до победе.
- Немам ја ту много шта да кажем. Сви знамо каква је екипа Америка, већ смо се састајали са њима и у припремном периоду и на овом првенству. Знамо да ће бити захтевно и физички и ментално, али полуфинале је Олимпијских игара и сигурно неће изостати жеље и борбе, тако да уз неку дозу среће и савршену утакмицу можемо да дођемо до победе. Једва чекамо меч и надамо се победи - поручио је Добрић.
Меч између Србије и Америке је на програму у четвртак, од 21 час.
БОНУС ВИДЕО: ЈА ТЕ ВОЛИМ, СРБИЈО! Српски навијачи пред олимпијски меч кошаркашица са Кином
Препоручујемо
НАПОЛИ ОВЕРАВА ПЛАСМАН У ЛИГУ ШАМПИОНА: Тријумф против "рособлауа" га води међу европску елиту
ЧЕТА Антонија Контеа угостиће Болоњу на затварању 36. кола Серије А (20.45) у мечу који би домаћину и математички могао донети пласман у Лигу шампиона.
11. 05. 2026. у 11:54
А НА МАРАКАНИ... Владимир Путин бира председника ФК Црвена звезда!
Избори за председника фудбалског клуба Црвена звезда дошли су на ред, а они доносе и неке занимљивости.
11. 05. 2026. у 12:23
БРАЋО САВЕЗНИЦИ, ШТА ТО РАДИТЕ? Руси бесни, Путин упозорава: "И Украјина је хтела у ЕУ, видите шта јој се десило - боље одржите референдум"
"ПРАТИМО последице дешавања око Украјине. А где је то почело? Са тежњом Украјине да се придружи Европској унији."
10. 05. 2026. у 17:21 >> 17:33
Коментари (0)