СЈАЈАН ГОЛ КОЈИ ЈЕ ШОКИРАО ГРЧКУ: Душан Мандић и потез који је најавио српско славље у четвртфиналу Олимпијских игара (ВИДЕО)

07. 08. 2024. у 17:01

Ватерполо репрезентација Србије савладала је Грчку 12:11, а прекретница је био гол Душана Мандића на два минута и по минута до краја.

Велика борба виђена је у базену на Олимпијским играма, ни једна екипа није успевала да направи велику предност. Србија је губила током другог полувремена а онда је успела да преокрене, а најважнији моменат је биол Душана Мандића.

*3000 НА РАЧУНУ У РОКУ ОД 24Х*
-->КЛИКНИ ОВДЕ<--

Након овог поготка Мандића, Грчка је успела да изједначи преко Влахопулоса, али је Никола Јакшић донео тријумф Србији голом са пола терена.

У полуфиналу играће против бољег из меча Сједињене Америчке Државе - Аустралија.

БОНУС ВИДЕО: ЈА ТЕ ВОЛИМ СРБИЈО! Српски навијачи пред олимпијски меч кошаркашица са Кином

ЦРНОГОРЦИ СУ ПРАВИ ХИТ ЕВРОПЕ: Морнар плови кроз квалификације и сања групну фазу Лиге конференција

ФУДБАЛЕРИ Морнара из Бара своју сјајну европску кампању настављају на гостовању Пакшу који ће их угостити у првој утакмици трећег кола квалификација за Лигу конференција (19.00).

07. 08. 2024. у 07:45

ШОК ОДЛУКА ПЕШИЋА ПРЕД ПОЛУФИНАЛЕ С АМЕРИКАНЦИМА! Селектор Србије повукао потез који је мало ко очекивао

Кошаркашка репрезентација Србије одиграла је изузетно узбудљиво четвртфинале Олимпијских игара са Аустралијом, а недуго након тога, иако је постало познато да ће јој ривал у полуфиналу бити Сједињене Америчке Државе, селектор "орлова" Светислав Пешић одлучио се на несвакидашњи потез.

07. 08. 2024. у 15:04