СРБИЈА ЈЕ ОВО СА НЕСТРПЉЕЊЕМ ЧЕКАЛА! Све очи упрте у меч са Американцима, али пре тога можемо до медаље на Олимпијским играма
Кошаркаши Србије можда буду имали лепу увертиру за меч полуфинала против САД, четвороструких узастопних олимпијских шампиона.
FOTO: Tanjug/AP
Рвач грчко-римским стилом Мате Немеш бориће се у репасажу за одлазак на меч за бронзану медаљу.
Иако је поражен у првом колу, то је право стекао јер се Украјинац Парвиз Насибов, његов противник у тој утакмици, домогао финала.
Пошто је Насибов у другом колу, што је четвртфинале, савладао Амантура Исмаилова из Киргистана, тај ће рвач бити Немешов супарник у баражу.
Победник иде на пораженог полуфиналисту Хасрата Јафарова из Азербејџана, светског вицешампиона с првенства у Београду прошле године.
Женски и мушки кајакашки четверци возе у полуфиналу.
Кајакашицама су ривалке Аустралијанке, Норвежанке и Канађанке, а у послеподневно финале иду два најбоља чамца.
Кајакаши су са Украјинцима, Аустралијанцима, Шпанцима и Канађанина, а отпашће само последњи.
Сатница српских спортиста
11.00 рвање (м), грчко-римски 67 кг, репасаж за меч за бронзу, Мате Немеш – Амантур Исмаилов (Киргистан); меч за бронзу после 18.15
11.40 кајак (ж), четверац 500 м, полуфинале (Анастазија Бајук, Милица Новаковић, Марија Достанић, Дуња Станојев); финале у 13.40
11.50 кајак (м), четверац 500 м, полуфинале (Анђело Џомбета, Марко Новаковић, Марко Драгосављевић, Владимир Торубаров); финале у 13.50
21.00 кошарка (м), полуфинале, Србија – САД
Препоручујемо
СПЕКТАКЛ У БЕРГАМУ: Да ли ће "Богиња провинције" прекинути црни низ или ће Интер седми пут заредом савладати регионалног ривала?
У јеку још једне изузетно тесне трке за Скудето, Интер наставља поход ка повратку на трон Серије А, а последњи испит у 2025. години чека их у Бергаму, где ће од 20.45 на "Гевис стадиону" гостовати Аталанти.
28. 12. 2025. у 07:20
ПАО АЛЕКСАНДАР ЛУКАШЕНКО: Белорусија ово није очекивала (ВИДЕО)
Најновије вести из Белорусије су прилично неочекиване.
28. 12. 2025. у 22:35
КАКО ДАНАС ИЗГЛЕДА АЉОША ВУЧКОВИЋ Глумица објавила снимак из позоришта: "Велики и добри наш!"
ГЛУМИЦА Драгана Мићаловић дирнула је пратиоце објавом на друштвеним мрежама, где је поделила емотиван снимак легендарног глумца Аљоше Вучковића из позоришта. На видеу се види како глумац пева на сцени.
28. 12. 2025. у 08:48
Коментари (0)