ФИБА "ПРОГОВОРИЛА" СРПСКИ! Невероватна утакмица "орлова" довела до изненађујуће реакције светске куће кошарке
НИКО не може да остане равнодушан на партију Србије против Америке (91:95) у полуфиналу Олимпијских игара. Одушевљена игром "орлова" била је и ФИБА која је због наше репрезентације проговорила српски језик.
FOTO: Tanjug/AP
Она је на званичном налогу на друштвеној мрежи "Икс" окачила фотографију на којој се виде како тугују наши кошаркаши, уз кратак опис:
- Дали сте све. Хвала, Србијо - написала је ФИБА.
Подсетимо, Србију у суботу од 11 часова очекује меч за бронзану медаљу против Немачке. Биће то реприза финала Светског првенства.
БОНУС ВИДЕО: ВЕСЕЛИ СРБИ: Атмосфера испред хале Берси пред полуфинале Србија - САД
Restoran Miya Galerija
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTORestoran Miya Galerija
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTO
НАШИ ПРЕДЛОЗИ: "Тип" - тикет за четвртак
РЕДАКЦИЈА Типа вам је за данас припремила следеће предлоге.
14. 05. 2026. у 06:30
ПРЕЛОМНИ ТРЕНУЦИ ИСТОРИЈЕ: Како Доналд Трамп спасава Црвену звезду и Партизан?
Најновије вести везане за КК Црвена звезда, КК Партизан али и не само те европске клубове стижу из Америке. Доналд Трамп, председник Сједињених Америчких Држава, за то се побринуо.
14. 05. 2026. у 21:35
ФАРМЕР ОСТАВИО 5 КРАВА НА ПУСТОМ ОСТРВУ: 130 година касније научници нису могли да верују шта виде
ПРИЧА о пет крава остављених на изолованом острву Амстердам у Јужном океану прерасла је у једно од најнеобичнијих поглавља модерне биологије.
14. 05. 2026. у 14:24 >> 20:55
Коментари (0)