ИСТОРИЈСКИ ТРИЈУМФ СРБИЈЕ! Цаболов пребио мигранта, гази ка медаљи на Олимпијским играма

Марко Паунић
Марко Паунић

09. 08. 2024. у 11:39

Српски рвач Хетик Цаболов пласирао се у четвртфинале Олимпијских игара у слободном стилу до 74 килограма.

ИСТОРИЈСКИ ТРИЈУМФ СРБИЈЕ! Цаболов пребио мигранта, гази ка медаљи на Олимпијским играма

FOTO: EPA

Цаболов је убедљиво савладао Иранца који се такмичи у екипи миграната Имана Махдавија са максималних 10:0, што је било први пут у историји да се један српски такмичар надмеће са момком који представља мигранте.

Цаболов је експресно повео против Махдавија са 2:0 и наставио да контролише борбу.

Стрпљиво је чекао своје прилике и са још четири техничка поена брзо стигао до тријумфа.

Цаболов ће се у четвртфиналу борити против бољег из дуела између Јапанца Даичија Такатанија и Кубанца Геандрија Гарсона Кабаљера.

БОНУС ВИДЕО: ПРЕКО КАРИБА И ПАРИЗА - ДО ЛИЛА, ЗБОГ СРБИЈЕ: Добрица и Зорица снабдевају српске навијаче

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ВЛАХОВИЋ ЗАКОВАН ЗА КЛУПУ: Ново појачање Јувентуса потпуно избацило српског аса из стартне поставе

ВЛАХОВИЋ "ЗАКОВАН" ЗА КЛУПУ: Ново појачање Јувентуса потпуно избацило српског аса из стартне поставе

ТИЈАГО Мота све мање шансе пружа Душану Влаховићу од доласка Рандала Колу Муанија који је постао прва "деветка" Јувентуса и очекује се да предводи навалу италијанског великана у првом мечу шеснаестине финала Лиге шампиона у којем ће "бјанконери" угостити ПСВ на "Алијанц стадиону" (21.00).

11. 02. 2025. у 07:45

3 МИЛИОНА СЛЕПАЦА У ХРВАТСКОЈ: Томпсон - то није будала! Наши хероји су давно починили масакр, а чији смо ми?

3 МИЛИОНА СЛЕПАЦА У ХРВАТСКОЈ: "Томпсон - то није будала! Наши 'хероји' су давно починили масакр, а чији смо ми?"

"ЧИЈИ смо ми? Питајте Загребачку банку, Привредну банку, питајте Хрватску народну банку... Питајте све оне који нам се свакодневно церекају са свих портала и реците, имате Хрватску."

11. 02. 2025. у 17:12

Коментари (0)