"ЈАО, ПРЕСРЕЋАН САМ, МАЈКЕ МИ!" Богдан Богдановић о олимпијској бронзи: Кад је ту добра дружина, онда је све лагано!

Александар Илић
Александар Илић

10. 08. 2024. у 13:05

СРБИЈА је освојила бронзану медаљу у кошарци на Олимпијским играма у Паризу. Бољи су "орлови" били од Немачке, а након меча блистао је капитен Богдан Богдановић.

ЈАО, ПРЕСРЕЋАН САМ, МАЈКЕ МИ! Богдан Богдановић о олимпијској бронзи: Кад је ту добра дружина, онда је све лагано!

FOTO: Tanjug/AP

Емотивно је Богдановић реаговао након меча. 

- Шта да кажем. Шалим се... Јао, пресрећан сам, мајке ми. Било је тешко опоравити се од оне утакмице. Устати у седам. Нисмо ни спавали лепо. Размишљали смо цео дан пре меча о дуелу са Америком. Показали смо карактер и победнички менталитет. Хвала нашим навијачима који су нас подржавали и у Паризу и преко малих екрана. Задовољан сам што сам део овог тима, један од најбољих тимова на Олимпијским играма икада, рекао је Богдановић и додао: 

РЕГИСТРУЈ СЕ И ЧЕКА ТЕ 5 ДАНА БОНУСА - БЕЗ РИЗИКА!

- Када је добра дружина све је лагано. Сви смо једнаки. захвалан сам свим момцима, свака нам част људи. 

БОНУС ВИДЕО: ВЕСЕЛИ СЕ СРПСКИ РОДЕ: Новак Ђоковић је овако прославио злато на Олимпијским играма 

РЕГИСТРУЈ СЕ И ЧЕКА ТЕ 5 ДАНА БОНУСА - БЕЗ РИЗИКА!

 

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ДЕЛИЈЕ НЕ МОГУ ДА ДОЂУ СЕБИ! Ванредно саопштење навијача Црвене звезде после оног што се десило на Маракани (ВИДЕО)

"ДЕЛИЈЕ" НЕ МОГУ ДА ДОЂУ СЕБИ! Ванредно саопштење навијача Црвене звезде после оног што се десило на Маракани (ВИДЕО)

Фудбалски клуб Црвена звезда представио је ново појачање - Марко Арнаутовић изашао је пред новинаре, а једно питање емотивно је погодило новог фудбалера црвено-белих. Тицало се Синише Михајловића, а реакција је била таква - да су због тога морале да се огласе и "делије", најватренији навијачи клуба с Маракане.

24. 07. 2025. у 17:15

НАУЧНИЦИ У СТРАХУ - РИЗИК ОД НЕСТАНКА: Ада Бојана и Бококоторски залив у опасности - море никада није било такво

НАУЧНИЦИ У СТРАХУ - РИЗИК ОД НЕСТАНКА: Ада Бојана и Бококоторски залив у опасности - море никада није било такво

НИВО Јадранског мора ће, према пројекцијама, до краја века порасти 35 центиметара (цм), што ће угрозити обалска подручја, посебно подручје Аде Бојане и делове Бококоторског залива, наводи се у прошлогодишњем Нацрту Националног плана Црне Горе за прилагођавање на климатске промене.

25. 07. 2025. у 08:55

Коментари (0)