ОБРАДОВИЋ ПОСЛАО МОЋНУ ПОРУКУ: Српски тренер одушевљен "Орловима"
Кошаркашка репрезентација Србије савладала је Немачку 93:83 и освојила бронзу на Олимпијским играма у Паризу.

FOTO: Tanjug/AP
Кошаркаши Србије одушевили су цео свет, опште је мишљење да су заслужили и више од бронзе на Олимпијским играма, а српски стручњаци Саша Обрадовић нису штедели речи хвале на селектора Светислава Пешића и његове момке.

FOTO: M. Vukadinović
Некада славни кошаркаш, а сада тренер Монака, Саша Обрадовић огласио се на друштвеној мрежи "X" и послао моћну поруку.
*Укрцај се на најузбудљивије летње путовање на АдмиралБет-у
уз 20 МИЛИОНА динара месечно!*
- Бронза која сија као злато, браво стручни штаб, браво момци, какав карактер, каква борба, какав менталитет, Срби - написао је Обрадовић.
БОНУС ВИДЕО ИЗА КУЛИСА: Сцена из свлачионице кошаркаша Србије после олимпијске бронзе
*Укрцај се на најузбудљивије летње путовање на АдмиралБет-у
уз 20 МИЛИОНА динара месечно!*
Препоручујемо

МАЈСТОРИ КОШАРКЕ СУ ОСВОЈИЛИ МЕДАЉУ! Сјајни кошаркаши Србије преко светског шампиона до олимпијске бронзе!
10. 08. 2024. у 12:46 >> 12:49

НАПЛАТА ДУГОВА: ПСЖ није заборавио пораз из финала Лиге шампиона 2020. године и више је него спреман да се освети Баварцима
ДЕРБИ четвртфинала Светског клупског првенства вечерас ће од 18 часова на "Мерецедс бенз стадиону" у Атланти одиграти ПСЖ и Бајерн Минхен.
05. 07. 2025. у 07:20

ЦРНА ГОРА И БОСНА У НЕВЕРИЦИ: Њихови репрезентативци Иванић и Крунић певали српску химну "Боже правде"! (ВИДЕО)
Црвена звезда и Зенит из Санкт Петербурга састали су се у Русији како би одиграли у пријатељску утакмицу, а један детаљ са овог сусрета привукао је пажњу и пре првог судијског звиждука.
29. 06. 2025. у 18:52
Коментари (0)