''КРОЗ ШТА СМО СВЕ ПРОШЛИ...'' Радомир Драшовић након освајања злата са Србијом на Олимпијским играма

Ватерполо репрезентација Србије освојила је злато на Олимпијским играма у Паризу победом у финалу над Хрватском 13:11. Након меча изјаву је дао ''делфин'' Радомир Драшовић.

КРОЗ ШТА СМО СВЕ ПРОШЛИ... Радомир Драшовић након освајања злата са Србијом на Олимпијским играма

FOTO: Tanjug/AP

- Финале… баш као што смо најавили, ушли смо им у главу и тако их победили. Кроз шта смо све прошли, није било лако задржати веру у себе. Издржали смо као тим и тако ћемо на постоље. Не знам како да се понашам, ово ми је први пут, тек ћу за пар дана можда да схватим све ово - рекао је Драшовић.

БОНУС ВИДЕО: Иза кулиса - детаљ из свлачионице кошаркаша Србије после освајања бронзе на Олимкпијским играма у Паризу

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi

Коментари (0)