СТИЖУ НОЛЕ, ЈОКИЋ, БОГДАНОВИЋ... Спектакл у Београду, Србија чека своје олимпијце
СВЕЧАНИ дочек српских освајача олимпијских медаља одржаће се данас, 12. августа, са почетком у 20 часова испред Старог двора.
Фото: Профимедиа/илустрација
Са балкона Старог двора суграђанима ће се обратити освајачи медаља, златни ватерполисти и стрелци Зорана Аруновић и Дамир Микец, Новак Ђоковић, освајачица сребрне медаље у таеквонду Александра Перишић, бронзани кошаркаши.
- Позивамо суграђане да у што већем броју дођу испред Старог двора и да заједно са српским олимпијцима прославимо успех српског спорта - наводи се у саопштењу града Београда.
Олимпијски тим Србије завршио је као 27. на свету по броју медаља на Олимпијским играма са освојених пет одличја, од којих су три златне и по једна сребрна и бронзана.
Препоручујемо
Олимпијакос разбио Монако: Милутинов уписао дабл-дабл у убедљивој победи у Евролиги
28. 04. 2026. у 22:32
Фенербахче показао ко је газда: Шампион Европе победио Жалгирис у плеј-офу Евролиге
28. 04. 2026. у 22:14
Шок за селектора Србије: Душан Алимпијевић је желео да му овај дан буде скроз другачији!
28. 04. 2026. у 21:45
Црвени ђаволи се враћају на победничку стазу: Лидс је архивиран, време је за освету Брентфорду за два претходна пораза
МАНЧЕСТЕР јунајтед у понедељак увече на Олд Трафорду дочекује Брентфорд у мечу који може бити веома важан у борби за пласман у Лигу шампиона. Домаћин је тренутно трећи на табели Премијер лиге и налази се у одличној позицији пред сам финиш сезоне.
27. 04. 2026. у 10:36
Путин је данас отишао код човека који га је учио о биткама, ево шта се тамо десило (ВИДЕО)
Најновије вести из Руске Федерације тичу се онога што је урадио Владимир Путин, председник Русије.
27. 04. 2026. у 19:34
Драма у Вашингтону: Меланија угледала спорно име на папиру, па пребледела - ево шта је заправо писао на цедуљи
МИСТЕРИОЗНИ комадић папира изазвао је бројне коментаре након инцидента са пуцњавом на вечери Удружења дописника Беле куће у Вашингтону.
27. 04. 2026. у 10:00
Коментари (0)