ЗАР И ТИ, БРАТЕ? Рус освојио медаљу за Албанију на Олимпијским играма, па показивао двоглавог орла (ВИДЕО)
Албанија је освојила две бронзане медаље на Олимпијским играма у Паризу.

Foto: Printskrin
Друго одличје, као и прво, Албанцима је донео још један рођени Рус, Ислам Дудаев у дисциплини слободним стилом до 65 килограма, да би потом прославио тако што је показивао албанског орла на подијуму.
Многи сматрају да је овај поздрав контроверзан, мада Албанци истичу да само показује припадност, а Дудајев га је показао након победе над Мађаром Исмаилом Музукајевом у категорији до 65 килограма.
РЕГИСТРУЈ СЕ И ПРЕУЗМИ 5.000 ДИНАРА ЗА ТИКЕТЕ
РЕГИСТРУЈ СЕ И ПРЕУЗМИ 5.000 ДИНАРА ЗА ТИКЕТЕ
Пре Дудаева, Албанији је медаљу у рвању донео и Чермен Ваљев, такође у дисциплини слободним стилом, у категорији до 74 килограма.
И Ваљев је, као и Дудаев, пореклом из Русије, тамо је рођен, у Северној Осетији, али од ове године се бори под заставом Албаније.
Дудаев је од 2022. године прешао да се бори за Албанце.
БОНУС ВИДЕО КАКВА ПОДРШКА: Мајка наших ватерполиста Петра и Николе Јакшића бодри Србију
Препоручујемо

ЈУЧЕ СМО ПРОШЛИ! Ево "Тип" тикета за петак
РУТИНСКИ смо погодили четири јучерашња предлога.
27. 06. 2025. у 10:42

ПОГИНУО РАМОС: Шпански фудбал тугује због трагичне саобраћајне несреће
Спорт је задесила трагедија.
26. 06. 2025. у 19:11

ИСТИНА О БЕБЕКОВОМ ПОРЕКЛУ: Демантовао погрешне информације
ПЕВАЧ Жељко Бебек прославио се у бенду Бијело дугме, а онда је низао успехе и у соло каријери. Он је деценијама на јавној сцени, а мало ко зна да његово име није Жељко.
25. 06. 2025. у 16:30
Коментари (0)