"НАДАМО СЕ НОВИМ ОДЛИЧЈИМА": Александар Вучић честитао српским парастонотенисеркама на освојеној медаљи на Параолимпијским играма

Часлав Вуковић

01. 09. 2024. у 12:25

ВЕЛИКУ радост Србији на Параолимпијским играма донеле су парастонотенисерке Борислава Перић-Ранковић и Нада Матић које су освојиле сребрну медаљу. Њима је на великом успеху честитао председник Србије Александар Вучић.

НАДАМО СЕ НОВИМ ОДЛИЧЈИМА: Александар Вучић честитао српским парастонотенисеркама на освојеној медаљи на Параолимпијским играма

С.Б.

Он је такође поручио да се нађе новим медаљама у Паризу.

- Искрене честитке нашим стонотенисеркама Нади Матић и Борислави Перић-Ранковић на освојеној сребрној медаљи! Надамо се новим одличјима српских репрезентативаца на Параолимпијским играма у Паризу! - написао је Вучић на друштвеној мрежи "X".

РЕГИСТРУЈ СЕ И ПРЕУЗМИ 5.000 ДИНАРА ЗА ТИКЕТЕ

Подсетимо, Параолимпијске игре су почеле 28. августа и трају до 8. септембра.

РЕГИСТРУЈ СЕ И ПРЕУЗМИ 5.000 ДИНАРА ЗА ТИКЕТЕ

БОНУС ВИДЕО: НЕВИЂЕНИ СНИМАК СА ДОЧЕКА ОЛИМПИЈАЦА: Ово ће одушевити све Србе!

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
УКРАЈИНА ЈЕ ЗГРОЖЕНА: Украјинци се повукли са Светског првенства иако је Русији и даље забрањено учешће

УКРАЈИНА ЈЕ ЗГРОЖЕНА: Украјинци се повукли са Светског првенства иако је Русији и даље забрањено учешће

РАТ у Украјини, односно "специјална војна операција" како то Русија назива, поново је за једну од споредних ствари изнедрио и спортски потез. Али, иако најновије вести на тему "спортске санкције Русима" гласе "остале су на снази" - Украјина је решила да одустане од учешћа на Светском првенству.

29. 05. 2025. у 20:16

ПОСТОЈИ ДРУГИ СНИМАК Који је узрок понашања девојке страдале у Будви? Психолог објашњава: Екстремни страх и фокус да се побегне

ПОСТОЈИ ДРУГИ СНИМАК Који је узрок понашања девојке страдале у Будви? Психолог објашњава: "Екстремни страх и фокус да се побегне"

"ЗА ТЕЗУ да је бег из ситуације опасне са суженом свешћу више гооври о томе да се ради о екстремногм страху који може да се протумачи као паника. Ако није долазила у такве ситуације не можемо знати да ли је склона томе ако не зна да ли има напад панике."

30. 05. 2025. у 13:33 >> 13:33

Коментари (0)