"БРАВО ЗА ИСТРАЈНОСТ И УПОРНОСТ" Министар Удовичић честитао сребро Зорани Аруновић и Дамиру Микецу
26. 05. 2021. у 21:21
Министар омладине и спорта Вања Удовичић честитао је данас нашим стрелцима Зорани Аруновић и Дамиру Микецу освајање сребрне медаље на Европском првенству у стрељаштву у Осијеку, у дисциплини ваздушни пиштољ микс.
Повезане вести

СВЕТСКИ КУП У МИНХЕНУ: Зорана Аруновић и Дамир Микец освојили четврто место
Српски репрезентативци у стрељаштву Зорана Аруновић и Дамир Микец освојили су данас четврто место у микс дисциплини ваздушним пиштољем на Светском купу у Минхену.
14. 06. 2025. у 16:22

СТРЕЉАШТВО: Аруновић и Микец спремни за Светски куп
Репрезентативци Србије у стрељаштву Зорана Аруновић и Дамир Микец учествоваће на Светском купу у Буенос Ајресу.
02. 04. 2025. у 13:36
Најновије из рубрике

СЕНЗАЦИЈА НА ВИМБЛДОНУ: Трећа тенисерка света испала у првом колу
ВЕЛИКО изненађење на Вимблдону приредила је Елизабета Коћарето која је победила Џесику Пегулу са 6:2, 6:3.
01. 07. 2025. у 13:49


ТЕКТОНСКЕ ПРОМЕНЕ! Евролига се одрекла главног спонзора после 15 година
Евролига улази у дубоке промене од којих је једна да у свом називу више неће имати назив свог великог спонзора, турске авиокомпаније "Туркиш ерлајнс", саопштило је данас то међународно клупско кошаркашко такмичење.
01. 07. 2025. у 13:37

КРЕЋЕ БОРБА ЗА МЕСТО У ТИМУ: Звезда кренула у Аустрију, Милојевић повео 32 играча
ЦРВЕНА звезда улази у завршни део припрема за сезону 2025/26, а након рада на Златибору други део ће бити у Виндишгарстену (Аустрија).
01. 07. 2025. у 13:27

КОНАЧНО! Откривено када ће Никола Топић опет на терен
Сем Прести, генерални менаџер Оклахома сити Тандера, потврдио је да ће Никола Топић бити спреман да дебитује током Летње лиге.
01. 07. 2025. у 13:26
Коментари (0)