ПОРАЗ ОД ДОМИНИКАНЕ: против Јапанки за крај Лиге нација
ПОДМЛАЂЕНА женска одбојкашка репрезентација Србије изгубила је данас од Доминиканске Републике са 3:0, по сетовима 25:14, 25:20, 25:18, у утакмици другог кола последњег, петог викенда Лиге нација у Риминију.
ФОТО: М. В.
У претпоследњој утакмици у Риминију, одбојкашице Србије поражене су после 82 минута од Доминиканске Републике, која у Лиги нација игра у комплетном саставу.
Србија је тренутно на 11. месту на табели са скором четири победе и 10 пораза.
Одбојкашице Србије ће сутра у последњем, 3. колу, играти против Јапана од 15 сати.
Препоручујемо
НОВАК ЈЕ И НАЈБОЉИ ТАТА: Није успешан само у тенису, Ђоковић се одлично сналази и у улози оца (ВИДЕО)
19. 06. 2021. у 14:10 >> 15:04
ИНТЕР ЧУВА ПРВО МЕСТО: "Нероазури" не би смели имати проблема против ривала са дна табеле
ЗАНИМЉИВА трка за Скудето могла би да добије нову димензију већ на отварању 22. кола Серије А, када водећи Интер у петак увече на "Сан Сиру" (20.45) дочекује Пизу, екипу која се налази на претпоследњем месту табеле.
23. 01. 2026. у 09:40
"ГРОБАРИ" У ШОКУ, "ДЕЛИЈЕ" У ЕУФОРИЈИ! Звезда продаје фудбалера за толико новца да може одмах да купи ЦЕО ПРВИ ТИМ ПАРТИЗАНА!
Малме и Црвена звезда играју утакмицу Лиге Европе, уз пренос уживо на порталу "Новости", а непосредно пред тај мегдан - појавиле су се спектакуларне вести везане за фудбалске трансфере. И то у виду потенцијалног рекорда, који је такав да Звездине "делије" већ могу да почну да славе, а Партизанови "гробари" да се хватају за главу.
22. 01. 2026. у 19:38
НАЈСТАРИЈИ ЈУГОСЛОВЕН: Доживео 132, израсли му трећи зуби
У АКЦИЈИ некдашње ревије Yуго папир “Тражимо најстаријег Југословена“ 1978. године новинари су се запутили у село Ораш Плање удаљено од Тешња десетак километара, где је живео Мехо Хаџић.
23. 01. 2026. у 16:47
Коментари (0)