АЛЕКСАНДАР СТОЈАНОВИЋ ЦРНО-БЕЛИ: Некадашњи репрезентативац Србије појачао рукометаше Партизана

РУКОМЕТАШИ Партизана су из дана у дан све јачи. Црно-бели су саопштили да су ангажовали некадашњег репрезентативца Србије Александра Стојановића.

АЛЕКСАНДАР СТОЈАНОВИЋ ЦРНО-БЕЛИ: Некадашњи репрезентативац Србије појачао рукометаше Партизана

Фото: Архива Новости

Искусни бек је прошле сезоне играо за нишки Железничар, а у богатој каријери је играо у Словенији, Македонији, Швајцарској, Мађарској, Турској и Француској.

Чак 10 сезоне је играо у Лиги шампиона (Вардар, Цеље, Цимос Копер и Кадетен из Шафхаузена), а за "орлове" је играо на СП 2009. и ЕП 2010. године.

Црно-бели су досада ангажовали: Немању Живковића, Ђорђа Писарића, Бориса Радивојевића и Уроша Којадиновића.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi

Коментари (0)

УПРАВЉАНИ РАСТ НАСУПРОТ ЛИНЕАРНОЈ ДОБИТИ: Где инвестирају банке које мењају тржишну динамику?