ОДРЕЂЕН ТИМ БРАЗИЛА ЗА ОЛИМПИЈСКЕ ИГРЕ: Зе Реборте се одлучио за 12 одбојкашица које ће бити ривалке и Србије
СЕЛЕКТОР одбојкашица Бразила Зе Реборто је преломио.
Фото: Илустрација
Искусни стручњак је одредио 12 играчица које ће напасти злато на Олимпијским играма у Токију. Бразилке су у групи са Србијом, а обе селекције ће се састати 31. јула.
У тиму су и три играчице из идеалне поставе Лиге нациа у Риминију, где су Бразилке биле друге: коректор Тандара, примач Габи и блокер Карол Гатаз.
На списку су: Карнеиро и Рацке (техничари), Тандара (коректор), Монтибелер, Переира, Гарај, Габи, Соуза (примачи), Карол Гатаз, Карол, Биа (блокери), Брајт (либеро).
Препоручујемо
ЕМОТИВНО ВЕЧЕ НА "ОЛИМПИКУ": Легендарни капитен се враћа кући, навијачима Роме ће бити чудно да не бодре свог вољеног сина
ПОСЛЕДЊИ меч 17. кола Серије А доноси емотиван дуел на Олимпику, где Рома дочекује Ђенову. У центру пажње је повратак Данијелеа Де Росија у Рим, овога пута као ривала, док домаћин тражи победу којом би одржао корак за тимовима из врха табеле.
29. 12. 2025. у 09:00
ТО БИ БИЛО ТО? Новак Ђоковић најавио крај каријере
Најновије вести из тениса везане су и за фудбал, а за све су "криви" Новак Ђоковић и Кристијано Роналдо.
29. 12. 2025. у 13:22
ЗЕЛЕНСКИ: Спреман сам на сусрет са Путином - постоји један услов
УКРАЈИНСКИ председник Володимир Зеленски изјавио је данас да је спреман да се састане са руским председником Владимиром Путином у било ком формату, али да је за то потребно да се ''речи и дела'' руског лидера подударају.
29. 12. 2025. у 13:08
Коментари (0)