ДИЈАМАНТСКА ЛИГА: Ивана Шпановић друга на митингу у Ослу

НАЈБОЉА српска атлетичарка Ивана Шпановић завршила је као друга на митингу Дијамантске лиге у Ослу.

ДИЈАМАНТСКА ЛИГА: Ивана Шпановић друга на митингу у Ослу

Foto AP

Скок наше атлетичарке био је дугачак 6,66. Упркос томе оно што може да радује је то да је извела свих шест серија, те да је повреда стопала прошлост.

На такмичењу је опобедила Немица Малаика Михамбо скоком 6,83 метара, док је трећа била Настасија Мирончук-Иванова из Белорусије (6,58).

Ивана Шпановић наставља да се такмичи, па сада са тренером Обрадовићем иде у Стокхолм, где је 4. јула очекује нови митинг Дијамансткој лиги.

Запратите Новости спорт на Фејсбуку

(Б92)

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi

Коментари (0)

УПРАВЉАНИ РАСТ НАСУПРОТ ЛИНЕАРНОЈ ДОБИТИ: Где инвестирају банке које мењају тржишну динамику?