КАМП ПЕРСПЕКТИВНИХ СТРЕЛАЦА: Анђела Радојичић осма ваздушном пушком
НАЈБОЉА смедеревска стрелкиња пушком, Анђела Радојичић, учествовала је на традиционалном Кампу перспективних стрелаца ваздушним оружјем у Караташу, који Стрељачки савез Србије организује под патронатом Министарства омладине и спорта.
ФОТО: Ј. И.
Камп на обали Дунава, поред Хидроелектране Ђердап, окупио је 40 кадета и кадеткиња из више од 20 клубова из Србије. На крају кампа, који има традицију дужу од две деценије, одржано је контролно такмичење.
Смедеревка Анђела Радојичић је заузела осмо место.
Промотер кампа била је Марија Малић, освајач бронзане медаље на Олимпијским играма младих 2018.године.
Препоручујемо
ЦРНО-БЕЛИ УПАЛИЛИ МОТОРЕ: Познат распоред припремних утакмица кошаркаша Партизана
16. 08. 2021. у 12:30
СПАРИНГОВАЛА ЈЕ СА МУШКАРЦИМА: Тајна успеха Јовене Прековић!
16. 08. 2021. у 11:55
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
СУСРЕТ РАЊЕНИХ ОРЛОВА: У дуелу мундијалских губитника ослабљена Нигерија гостује Пољској
Пољска и Нигерија одиграће пријатељску утакмицу у Варшави на стадиону ПГЕ Народови.
03. 06. 2026. у 07:30
УКРАЈИНА У ШОКУ: Русија објавила сјајне вести
Откако је почео рат у Украјини, а има томе више од четири године, Русија је била на удару многих санкција. Ипак, иако се "специјална војна операција", како Руска Федерација назива тај крвави сукоб, наставља - најновије вести које објављује једно руско министарство - одушевило је целу земљу, а шокирало Украјинце.
02. 06. 2026. у 20:42
НАСТАЈЕ НОВА ДРЖАВА? Српске комшије се уједињују са суседима - за моћну државу од 22 милиона душа и 272.200 км²
"УНИОНИСТИЧКИ покрет је одувек постојао и он је и даље жив унутар нашег друштва. Несумњиво је да је ова дискусија легитиман део политичког процеса у земљи. Ја лично никада не бих могао да гласам против уједињења."
02. 06. 2026. у 21:24
Коментари (0)