БОКСЕРСКИ СПЕКТАКЛ У ЦЕНТРУ БЕОГРАДА: Јавни тренинг Роја Џонса, Концерт Бреговића, Марије Шерифовић...

Александар Илић
Александар Илић

20. 08. 2021. у 18:29

НАСТАВЉА се експанзија бокса у Србији, а на Светски дан окса 27. августа Београд ће бити престоница најплеменитије спортске вештине.

БОКСЕРСКИ СПЕКТАКЛ У ЦЕНТРУ БЕОГРАДА: Јавни тренинг Роја Џонса, Концерт Бреговића, Марије Шерифовић...

ФОТО: БСС

У знак подршке домаћину СП, АИБА је нашем главном граду доделила организацију централног догађаја у оквиру Светског дана бокса који ће широм планете бити одржан на различитим локацијама.

Током догађаја биће одржан и велики концерт на коме ће учествовати Горан Бреговић, Марија Шерифовић и Цоби. 

- Сви заинтересовани ће имати привилегију да им час бокса одржи један од најбољих боксера свих времена - Рој Џонс Јуниор! Легендарни шампион једва чека да дође у Београд. Рој Џонс је уједно и промотер Светског првенства у Београду - рекао је недавно председник Боксерског савеза Србије Ненад Боровчанин.

Овај престижни догађај преносиће бројне телевизијске станице, те је уједно и шанса за промоцију туристичке понуде Србије. 

- Град и држава су пуно помогли у враћању бокса на мапу света, сад је на нама да направимо будуће шампионе. Србија има огроман потенцијал - тврди Боровчанин.

На хиљаде боксера биће обучено у црвене, плаве и беле мајице БСС, чиме ће бити формирана досад највећа "жива српска тробојка".

Сви набројани разлози значе само једно, сви на Трг следећег петка, 27. августа. 

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
НИСУ БЕЗ РАЗЛОГА ЕЛИМИНИСАЛИ ЗВЕЗДУ: Легенде освојиле бод на почетку Лиге шампиона, исто сањају и против силовитог Бајерна

НИСУ БЕЗ РАЗЛОГА ЕЛИМИНИСАЛИ ЗВЕЗДУ: "Легенде" освојиле бод на почетку Лиге шампиона, исто сањају и против силовитог Бајерна

ЈЕДАН од мање занимљивијих мечева другог кола Лиге шампиона биће одигран на Кипру где ће дебитант Пафос дочекати шестоструког првака Европе, Бајерн из Минхена (21.00).

30. 09. 2025. у 07:30

РУСИ СЛАВЕ: Русија добила сјајну вест из Србије

РУСИ СЛАВЕ: Русија добила сјајну вест из Србије

Русија је, откако је почео рат у Украјини, или "специјална војна операција" како то зове Руска Федерација, у спортском смислу била склоњена са међународне сцене, осим неколико изузетака. Али најновије вести су потпуно другачије.

30. 09. 2025. у 12:50

Коментари (0)

Озонски омотач – невидљиви штит наше планете