ЗАВРШЕН ЖРЕБ ЗА ЛИГУ ШАМПИОНА: Нови Београд и Раднички у групи А

Танјуг

03. 09. 2021. у 13:32

ВАТЕРПОЛИСТИ Новог Београда и крагујевачког Радничког играће у А групи Лиге шампиона, одлучено је данас жребом у Риму.

ЗАВРШЕН ЖРЕБ ЗА ЛИГУ ШАМПИОНА: Нови Београд и Раднички у групи А

Детаљ са првенственог меча Нови Београд - Раднички Фото М. Вукадиновић

Поред два српска представника у А групи су и Ференцварош, Барселонета, Олимпијакос, Динамо Тбилиси и два тима из квалификација.


У групи Б играће актуелни првак Европе италијански Про Реко, потом Југ, Хановер, Марсеј, Шпандау, Стеауа и два тима из квалификација.

По четири тима из сваке групе пласираће се на "Фајнал-Ејт", чији ће домаћин од 30. јуна до 2. јула наредне године бити Нови Београд.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
НИСУ БЕЗ РАЗЛОГА ЕЛИМИНИСАЛИ ЗВЕЗДУ: Легенде освојиле бод на почетку Лиге шампиона, исто сањају и против силовитог Бајерна

НИСУ БЕЗ РАЗЛОГА ЕЛИМИНИСАЛИ ЗВЕЗДУ: "Легенде" освојиле бод на почетку Лиге шампиона, исто сањају и против силовитог Бајерна

ЈЕДАН од мање занимљивијих мечева другог кола Лиге шампиона биће одигран на Кипру где ће дебитант Пафос дочекати шестоструког првака Европе, Бајерн из Минхена (21.00).

30. 09. 2025. у 07:30

РУСИ СЛАВЕ: Русија добила сјајну вест из Србије

РУСИ СЛАВЕ: Русија добила сјајну вест из Србије

Русија је, откако је почео рат у Украјини, или "специјална војна операција" како то зове Руска Федерација, у спортском смислу била склоњена са међународне сцене, осим неколико изузетака. Али најновије вести су потпуно другачије.

30. 09. 2025. у 12:50

Коментари (0)

КАМЕРА КОЈА И ДАЉЕ ДИКТИРА ПРАВИЛА ИГРЕ – Хуаwеи Пура 80 Про