СРБИЈА НА НОГАМА: Одбојкашице играју пред пуном Ареном!

ОДБОЈКАШИЦЕ Србије и Италије у финалу Европског првенства играју од 20 часова, а очекује се да ће у Арени бити 18.000 навијача.

СРБИЈА НА НОГАМА: Одбојкашице играју пред пуном Ареном!

ФОТО: Н. Скендерија

Како је саопштио Одбојкашки савез Србије (ОС С), данас од 10 сати почела је подела бесплатних улазница. 

Навијачи су од раног јутра чекали у километарским редовима како би својим присуством помогли женској репрезентацији Србије да четврти пут постане првак Европе.

Подељено је 6.000 улазница, које важе за финале између Србије и Италије (20 сати), али и за меч за треће место у којем се састају Турска и Холандија (17 сати).

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi

Коментари (1)

Светско првенство је подигнуто на виши ниво уз ове бонусе и поклоне