ВУЧИЋ ЧЕСТИТАО ОДБОЈКАШИЦАМА: Бориле сте се истрајно до краја, хвала вам!

ПРЕДСЕДНИК Србије Александар Вучић честиутао је одбојкашицама Србије на освојеној сребрној медаљи на европском првенству у Београду.

ВУЧИЋ ЧЕСТИТАО ОДБОЈКАШИЦАМА: Бориле сте се истрајно до краја, хвала вам!

Фото: Танјуг

- Драге девојке, честитам вам на освојеном сребру. Хвала вам за сву енергију и труд који сте уложиле, бориле сте се истрајно до краја. Идемо даље, чекају вас нови изазови и нови успеси - навео је председник.

БОНУС ВИДЕО - ВУЧИЋ КОД ЧОРТАНОВАЦА: Председник на церемонији спајања железничког колосека

 

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi

Коментари (0)

УПРАВЉАНИ РАСТ НАСУПРОТ ЛИНЕАРНОЈ ДОБИТИ: Где инвестирају банке које мењају тржишну динамику?