"ВИ СТЕ МЕНИ НАЈБОЉЕ НА СВЕТУ": Селектор Зоран Терзић окупио одбојкашице, о његовом говору ће се причати (ВИДЕО)
СРБИЈА је изгубила од Италије у финалу Европског првенства са 3:1 (24:26, 25:22, 25:19, 25:11), а говор селектора Зорана Терзића на једном тајм-ауту биће нешто о чему ће се причати.

Foto: Printskrin/Twitter/@PKamiondzija
Наиме, током четвртог сета Италија је водила са 12:5, када је тренер наших одбојкашаца позвао тајм-аут.
- Екипа... И кад се побеђује и кад се губи - почео је Терзић говор, а онда је уследио шоу.
- Ви сте мени најбоље на свету, ко их ј*** - закључио је селектор.
На крају Србија није успела да добије сет, али ово што је рекао стратег најбољи је показатељ колико су наше девојке јаке и моћне. Оне су још увек актуелне шампионке света.
Препоручујемо

ВУЧИЋ ЧЕСТИТАО ОДБОЈКАШИЦАМА: Бориле сте се истрајно до краја, хвала вам!
04. 09. 2021. у 22:07

СЈАЈНЕ ОДБОЈКАШИЦЕ ДРУГЕ У ЕВРОПИ: Србија није имала решење за Италију и одличну Паолу Егону (ВИДЕО)
04. 09. 2021. у 19:21 >> 21:57

ЛАГАНО ДОЛАЗИ: Тип предлог за "сигурица тикет" са две реалне квоте
ЗА данас смо вам спремили следеће предлоге.
03. 09. 2025. у 07:30

УЗНЕМИРУЈУЋИ СНИМАК: Из пенала убио голмана! (ВИДЕО)
Спорт је задесила трагедија.
05. 09. 2025. у 15:51

ГЛУМИЦА И РАНИЈЕ ИМАЛА ПРОБЛЕМА СА ЗАКОНОМ? Бурне реакције Русије на хапшење Биковићеве бивше, захтева се СТРОГА казна
ЛЕПОТИЦА из Санкт Петербурга, која се прославила драмом "Лед", за око нам је запела захваљујући романси са партнером из поменутог филма, популарним српским глумцем који је и у Русији изградио завидну каријеру.
06. 09. 2025. у 11:32
Коментари (4)