ИТАЛИЈАНКЕ СЛАВЕ: После свега, ми смо шампионке! (ФОТО)
ОДБОЈКАШИЦЕ Италије освојиле су титулу шампиона Европе у Београду.
FOTO: N. Skenderija
Trijumf im je došao kao melem na ranu posle Olimpijskih igara na kojima su ostale bez medalje.
Srbija je jedina zemlja koja je osvojila oba odličja, bronzu u Tokiju i srebro na Evropskom prvenstvu.
- Kunem se da ću sutra pokušati da pronađem reči, napisala je MVP šampionata Paola Egonu posle meča na Instagramu, ali je ubrzo na "storiju" pronašla reči, i to one one provokativnije.
- Posle svih sra*a, mi smo šampioni, rekla je u snimku sa saigračicama u svlačionici Arene.
Selektor Davide Macanti bio je nešto staloženiji.
- Bilo je previše emocija, rekao sam devojkama da malo odmore. Bilo je kontroverzi, navijača i štampe koji su za poraz u Tokiju osudili previše društvenih mreža, rekao je Macanti.
(Б92.нет)
Препоручујемо
БЕОГРАД ЗА ПОНОС СВЕТСКЕ ОДБОЈКЕ: У Арени пао светски рекорд (ФОТО)
05. 09. 2021. у 12:40
ЛЕП УСПЕХ МЛАДИХ ОДБОЈКАШИЦА ИЗ КРАЉЕВА: "Техничарке" најбоље
05. 09. 2021. у 12:22
ИНТЕР ЧУВА ПРВО МЕСТО: "Нероазури" не би смели имати проблема против ривала са дна табеле
ЗАНИМЉИВА трка за Скудето могла би да добије нову димензију већ на отварању 22. кола Серије А, када водећи Интер у петак увече на "Сан Сиру" (20.45) дочекује Пизу, екипу која се налази на претпоследњем месту табеле.
23. 01. 2026. у 09:40
"ГРОБАРИ" У ШОКУ, "ДЕЛИЈЕ" У ЕУФОРИЈИ! Звезда продаје фудбалера за толико новца да може одмах да купи ЦЕО ПРВИ ТИМ ПАРТИЗАНА!
Малме и Црвена звезда играју утакмицу Лиге Европе, уз пренос уживо на порталу "Новости", а непосредно пред тај мегдан - појавиле су се спектакуларне вести везане за фудбалске трансфере. И то у виду потенцијалног рекорда, који је такав да Звездине "делије" већ могу да почну да славе, а Партизанови "гробари" да се хватају за главу.
22. 01. 2026. у 19:38
НАЈСТАРИЈИ ЈУГОСЛОВЕН: Доживео 132, израсли му трећи зуби
У АКЦИЈИ некдашње ревије Yуго папир “Тражимо најстаријег Југословена“ 1978. године новинари су се запутили у село Ораш Плање удаљено од Тешња десетак километара, где је живео Мехо Хаџић.
23. 01. 2026. у 16:47
Коментари (0)