ШАМПИОН ПОНОВО У РИНГУ: Холифилд излази на црту Белфорту

Чувени боксерски шампион Ивандер Холифид вратиће се у ринг после 10 година и одмерити снаге са Бразилцем Витором Белфортом у егзибиционом мечу на Флориди, пренео је Екип.

ШАМПИОН ПОНОВО У РИНГУ: Холифилд излази на црту Белфорту

EPA/EFE

Холифилд има 59 година и замениће 48-годишњег Оскара Де Ла Хоју, такође бившег светског првака у боксу у шест различитих категорија, који је морао да одустане јер је заражен Ковидом-19.

Са друге стране, Белфорт има 44 године и још увек је активан ММА борац.

Борба ће се одржати у осам рунди од по два минута.

Спекулише се да би после ове егзибиционе вечери можда могло доћи и до Холифилдовог меча са 55-годишњим Мајком Тајсоном, који је изашао у ринг у новембру прошле године против Роја Џонса јуниора.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi

Коментари (0)

ЈЕДНА УЛАЗНИЦА, ЈЕДНА ПОРУКА, МИЛИОНИ РАЗЛОГА ЗА ОСМЕХ: У првој сезони Театра хуманости донирано више од 11.000.000 динара