ФИНЦИ НАМ ОДРЕДИЛИ ПРОТИВНИКА: Одбојкаши Србије у осмини финала ЕП против Турске
МУШКА одбојкашка репрезентација Србије играће у осмини финала шампионата Европе против Турске, у недељу 12. септембра, у Гдањску.

ФОТО: ЦЕВ
То је епилог последњег кола Ц групе, пошто је Финска изненађуће савладала Турску 3:2 (25:17, 16:25, 27:29, 25:18, 15:13) и послала је на мегдан Србији уместо "већ виђене" Русије.
Русија је савладала Северну Македонију са 3:0 (25:15, 25:13, 25:18).
Парови осмине финала у Гдањску су Србија – Турска, Пољска – Финска, Русија – Украјина и Холандија – Португал.
Победник меча Србија – Турска играће у четвртфиналу са победником дуела Холандија – Португал.
Препоручујемо

НЕ МОЖЕ СЕ ТАКО ПРОТИВ РЕАЛА: Арсенал без класичног нападача нема шта да тражи у двомечу са "краљевским клубом"
ПРВИ меч четвртфинала Лиге шампиона вечерас ће одиграти Арсенал и Реал Мадрид који укрштају копља на "Емирејтсу" од 21.00.
08. 04. 2025. у 08:45

ШОК У НБА ЛИГИ! Отпуштен Мајкл Мелоун, тренер Николе Јокића у Денвер нагетсима - и то у последњој недељи пред плеј-оф!
Никола Јокић је обично тај који шокира светску кошаркашку јавност због оног што ради у дресу Денвер нагетса, али су НБА лигу данас потресле најновије вести из Колорада које гласе: управа поменутог клуба за ког игра српски центар отпустила је Мајкла Мелоуна, тренера који је одвео екипу до једине шампионске титуле, али који је тренутно са тимом у серији од четири пораза и питање је да ли ће изборити директан пласман у плеј-оф.
08. 04. 2025. у 19:54 >> 20:11

ПРЕГЛАСНИ ДОК ВОДЕ ЉУБАВ Комшије Миме Караџића хтеле да сазову савет: "Виђамо Миму, старог вука, како да не"
ГЛУМАЦ Мима Караџић ужива већ неко време са четири деценије млађом Наташом Станић.
08. 04. 2025. у 12:13
Коментари (0)