СП У ФУТСАЛУ: Србија пала после продужетка

24. 09. 2021. у 21:18

ФУТСАЛ репрезентација Србије елиминисана је са Светског првенства у Литванији. Бољи од орлова били су Португалци који су славили са 4:2 после продужетака.

Иако аутсајдери, Србија је показала изузетно добру игру и претила је свих 50 минута, ипак, Португал је показао смиреност и искуство и утакмицу је "решио" већ средином првог продужетка.

Водио је Португал 2:0 на полувремену, али је Лазаревић вратио нашу репрезентацију у игру са два брза гола и тиме је послао нашу селекцију у продужетке.

Поред њега, значајну улогу је имао и голман Аксентијевић који је бранио невероватно на голу Србије и неколико пута је спасио нашу репрезентацију, али све је пукло, осетио се умор и тај нерешен резултат је био максимум који су могли да пруже наши репрезентативци.

СРПСКИ ТРЕНЕР БЛИЗУ ПРВОГ ТРОФЕЈА! Има одличну шансу да међународну каријеру започне освајањем Суперкупа!

ДОСКОРАШЊИ тренер ТСЦ-а Жарко Лазетић ће ове сезоне започети своју европску одисеју, преузео је Макаби из Тел Авива, а прву прилику за трофеј имаће већ данас јер се његов нови клуб од 19 часова састаје са имењаком из Петах Тикве у Суперкупу Израела на "Блумфилд стадиону".

15. 07. 2024. у 07:30

ШТА ЋЕ РЕЋИ НОВАК ЂОКОВИЋ КАД ИХ ВИДИ? Овако су аустралијски пливачи дошли у Париз на Олимпијске игре (ВИДЕО)

Пливачка репрезентација Аустралије стигла је у Париз, како би се адаптирала и на временску зону и климатске услове пред почетак Олимпијских игара, а тај долазак - многима је привукао пажњу.

15. 07. 2024. у 15:44