КАЗНУ НЕЋЕ ДА ПЛАТЕ: Новопазарци не признају одлуку руководства АРХУС лиге

ЧЛАН Управног одбора Рукометног клуба Нови Пазар Хусеин Мемић огласио се поводом одлуке АРХУС лиге да их казни са 300.000 динара због напуштања такмичења.

КАЗНУ НЕЋЕ ДА ПЛАТЕ: Новопазарци не признају одлуку руководства АРХУС лиге

Фото: Фејсбук

- Нећемо да платимо ту казну, не пада на памет. Како да платимо, када смо иступили из Лиге - поручио је Мемић.

Подсетимо, челници Новопазараца су пре две недеље одлучили да изађу из шампионата због увреда на националној и верској основи од стране навијача Звезде, због којих су црвено-бели кажњени са 100.000 динара.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi

Коментари (0)

ПРИЧА О НАЈСТАРИЈЕМ СРПСКОМ КРСТУ