ДРАМА У ХАМБУРГУ: Познатом рукометашу се брат срушио на трибинама, он у сузама у колима хитне помоћи напустио дворану (ФОТО)
Нова драма у немачким рукометним дворанама. Након што је пре две недеље прекинута утакмица Бергишера и Вецлара јер је једном гледаоцу позлило, исто се поновило у недељу у Хамбургу где је код ХСВ-а гостовао Мелсунген.

Фото: Твитер
Гости су водили 11:8, играла се 23. минута када је све стало и када је голман гостију Силвио Хајневетер са клупе сигнализирао судијама да се нешто дешава на трибинама.
Наиме, у публици је позлило једном гледаоцу, а испоставило се да је то био брат домаћег рукометаша Тајса Бергемана.
Док се несрећном момку указивала помоћ, судије и делегати су се договарали да ли наставити утакмицу док су играчи чекали у свлачионици. На захтев домаћина обе су стране пристале да се утакмица не настави.
- Момак је добро, али морали смо да прекинемо утакмицу. Сви смо били под дубоким шоком - рекли су из редова Хамбурга.
Бергеман је, у сузама и још увек у дресу, био пратња свом брату у колима хитне помоћи. У болници се, несрећни момак није сећао ничега, али у стабилном је, стању.

Фото: Твитер
Препоручујемо

СПЕКТАКЛ КОЈИ ЋЕ ГЛЕДАТИ ЦЕЛИ СВЕТ: Барселона дочекује акутелног шампиона Европе!
ФУДБАЛСКИ спектакл какав приличи финалу, а не групној фази Лиге шампиона, очекује нас вечерас на "Монжуику" где ће Барселона од 21.00 угостити актуелног првака Европе, екипу Париз Сен Жермена.
01. 10. 2025. у 07:30

"ГРОБАРИ" ГЛЕДАЈУ И НЕ ВЕРУЈУ: Ево како ће ФК Партизан да прослави 80. рођендан!
Фудбалери Партизана дочекаће екипу Војводине у суботу, 4. октобра, у оквиру 11. кола Суперлиге Србије, а истог дана, на истом месту, сви којима је црно-бела боја у срцу прославиће велики јубилеј – 80 година постојања Фудбалског клуба Партизан.
01. 10. 2025. у 12:46

НЕ ДА НА ЋЕРКУ Богданин отац очитао лекцију Вељку, јасно му ставио до знања: "Можда пре ниси имао овакву девојку..."
ВЕЉКО је увек истицао да жели велику породицу са много деце којима ће усадити праве вредности и традицију.
29. 09. 2025. у 16:17
Коментари (0)