ПОД ЛУПОМ МЛАДЕ ИГРАЧИЦЕ Тестирање за женску пионирску одбојкашку репрезентацију

Горан Ћировић

29. 11. 2021. у 12:22

У организацији Одбојкашког савеза Србије у Краљеву, Новом Пазару и Крушевцу одржани су тренинзи и тестирања кандидаткиња за женску пионирску репрезентацију, рођених 2008. године и млађих.

ПОД ЛУПОМ МЛАДЕ ИГРАЧИЦЕ Тестирање за женску пионирску одбојкашку репрезентацију

ОСС

У склопу ове акције ОСС спроведене у три града тестиране су укупно 72 младе одбојкашице из 12 клубова. Под лупом Биљане Михаиловић, спортске директорке ОСС, и њених асистената Немање Зекића и Драгана Милошевића, у Краљеву се нашло 20 пионирки из четири клуба, у Крушевцу 21 одбојкашица такође из четири клуба, као и у Новом Пазару, где је тестирана 31 млада играчица.

ОСС

Tестирање ОСС пионирки у Новом Пазару

До сада је широм Србије за најмлађу репрезентативну селекцију тестирано укупно 386 играчица из 92 клуба из 54 града и општина, а како је саопштено, ОСС ће у сарадњи са регионалним одбојкашким организацијама наставити са тренинзима и тестирањима потенцијалних репрезентативки.

ОСС

Tестирање ОСС пионирки у Крушевцу

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
3 МИЛИОНА СЛЕПАЦА У ХРВАТСКОЈ: Томпсон - то није будала! Наши хероји су давно починили масакр, а чији смо ми?

3 МИЛИОНА СЛЕПАЦА У ХРВАТСКОЈ: "Томпсон - то није будала! Наши 'хероји' су давно починили масакр, а чији смо ми?"

"ЧИЈИ смо ми? Питајте Загребачку банку, Привредну банку, питајте Хрватску народну банку... Питајте све оне који нам се свакодневно церекају са свих портала и реците, имате Хрватску."

11. 02. 2025. у 17:12

Коментари (0)

ЗАПАД ГЛЕДА У НЕВЕРИЦИ: Дејвид Бекам сели фирму у Русију!