СЛУЧАЈ НОВАК ЂОКОВИЋ У ПЕКИНГУ: Драматична исповест уплакане такмичарке (ВИДЕО)
НОВАК Ђоковић је прошао пакао у Мелбурну, мислили смо да се тако нешто неће поновити ниједном спортисти.
Фото: Принтскрин
А само неколико дана касније и прво велико такмичење после Аустралијан опена, Зимске олимпијске игре у Пекингу и нови скандал који одјекује светом спорта.
Наиме, једна такмичарка пролази кроз тортуру налик оној Новаковој у Аустралији. Реч је о Белгијанки Ким Мејлеманс, која је објавила драматичан видео и у сузама открила проблеме са којима се сусреће у Пекингу.
Она се пред почетак Игара налазила у изолацији након што је пре тога била позитивна на корона вирус и то у тренутку када је стигла у земљу. У почетку је требала да напусти хотел предвиђен за карантин спортиста после три дана изолације и вишеструких негативних ПЦР тестова, али Ким није враћена у Олимпијско село, већ је возилом хитне помоћи одвезена на другу локацију, где се расплакала док је описивала драматичну ситуацију.
- Мислили смо да то значи да ми је допуштен повратак у Олимпијско село. На путу до села нисмо скренули у село, већ је хитна отишла у другу установу, где сада морам да останем још седам дана са два ПЦР-а дневно и без контакта са било ким. Остављена сам сама себи, нисмо сигурни хоће ли ми уопште бити допуштено да се вратим у село - рекла је Мејлеманс и додала:
Tanjug/AP
- Имала сам корону раније овог месеца. Због тога сам пропустила две трке Светског купа. Борила сам се са повратком у форму. Од тада сам била тестирана готово сваког дана. Имала сам 12 негативних ПЦР тестова у последње две седмице, али одједном, након доласка у Кину, поново се сматрам позитивном. Није готово и наставићу да се борим, али због свог психичког стања одморићу се од друштвених мрежа и љубазно замолити медије да контактирају са белгијским тимом или мојим тимом ради интервјуа уместо мене - завршила је Мејлеманс.
Питање је каква ће бити судбина поменуте такмичарке, надамо се да неће као Новакова, јер оно у Аустралији је преседан свих преседана.
BONUS VIDEO: VLAHOVIĆ NOVI REKORDER: Pet najvećih transfera srpskih fudbalera
Препоручујемо
БАРСЕЛОНА У ПРОБЛЕМУ: Флик не зна како да скрпи тим за тешко гостовање Бетису
КАРТУХА у Севиљи биће поприште дуела Бетиса и Барселоне у четвртак од 18.30 часова, у оквиру 15. кола Ла лиге.
06. 12. 2025. у 10:36
КАКАВ ШОК! Србија остала без четвртфинала Светског првенства! Наше рукометашице изгубиле од Црне Горе и то како!
Женска рукометна репрезентација Србије је на шокантан начин остала без пласмана у четвртфинале Светског првенства јер је у мечу у коме јој је и бод био довољан изгубила од Црне Горе - коначан резултат гласио је 17:33 (9:13) после заиста невероватних дешавања на паркету у Дортмунду, на коме је нарочито бриљирала Армел Кели Атинжре, голман Црногорки, која је остварила чак 18 одбрана, зауствивши нестварна 62% шутева који су ишли ка голу који је чувала.
06. 12. 2025. у 17:00 >> 17:01
ТРАМП УКРАО ШОУ НА ЖРЕБУ ЗА СП: Сцена која је обишла свет - Меланија није крила одушевљење (ВИДЕО)
АМЕРИЧКИ председник Доналд Трамп био је у центру пажње на извлачењу група за Светско фудбалско првенство 2026. године, где је извео свој познати YMCA плес и примио прву ФИФА-ину награду за мир.
06. 12. 2025. у 10:31
Коментари (4)