ХАС ЈЕ ПРЕВИШЕ РУСКИ? Љубитељи формуле 1 критикују изглед болида британске екипе због распореда боја (ФОТО)
ЉУБИТЕЉИ Формуле 1 критиковали су изглед болида екипе Хас за наредну сезону - јер изгледа превише руски?

ФОТО: Uralkali Haas F1 Team
Британска екипа је прва из најбржег циркуса која је представила болид за нареедну сезону, тачније само фотографије новог модела VF-22, за кога многи кажу да превише подсећа на прошлогодишњи и да има превише визуелне везе са руским националним бојама.
Нарочито се истичу предњи спојлери у рапосреду бело-плаво-црвено, а док је основна боја бела, назив тима исписан је плавим и рвеним словима што појачава ефекат руске заставе.
Нова сезона Формуле 1 почиње следећег месеца трком за Велику награду Бахреина.
- Ово је доба године када смо сви природно оптимистични да ће се напоран рад преточити у квалитетно издање на стази - поручио је власник тима Џин Хас.
Осим што спојлери новог болида подсећају на вијорећу руску заставу и први возач Хаса је Рус. Никита Мазепин је син Димитрија Мазепина, блиског пријатеља Олега Дерипаске, а други возач је Мик Шумахер, син легендарног Михаела.
Препоручујемо

ЗБОГ ЂОКОВИЋА СЕ УВОДЕ НОВА ПРАВИЛА: Формула 1 одлучила да направи промене
01. 02. 2022. у 09:01

КРАЈИНОВИЋ У ПОЛУФИНАЛУ МОНПЕЉЕА: Српски тенисер бољи од Џумхура у два сета
04. 02. 2022. у 16:47

ЈУРИМО ЧЕТВРТИ У НИЗУ! Ево данашњег Тип "сигурица тикета" са нове три реалне квоте
РЕДАКЦИЈА Типа вам је и јуче предложила тикет који се показао као добитан.
28. 07. 2025. у 06:42 >> 00:37

РУСЕ ОДУШЕВИЛА ЛАЖНА ВЕСТ ИЗ СРБИЈЕ! Русија и даље (узалуд) слави...
Русија и Украјина су, откао је почео рат који Руска Федерација назива "специјална војна операција", довели до тога да се, на овај или онај начин, и остатак света укључи у тај сукоб, а најновије вести на ту тему - стижу из сфере спорта.
27. 07. 2025. у 16:58

НАУЧНИЦИ У СТРАХУ - РИЗИК ОД НЕСТАНКА: Ада Бојана и Бококоторски залив у опасности - море никада није било такво
НИВО Јадранског мора ће, према пројекцијама, до краја века порасти 35 центиметара (цм), што ће угрозити обалска подручја, посебно подручје Аде Бојане и делове Бококоторског залива, наводи се у прошлогодишњем Нацрту Националног плана Црне Горе за прилагођавање на климатске промене.
25. 07. 2025. у 08:55
Коментари (0)