ЕВРОПСКО ПРВЕНСТВО У НОРВЕШКОЈ: Србији још једно сребро у "Викиншком броду"

ЈУНИОРСКЕ репрезентативке Србије у дисциплини ваздушна пушка освојиле су сребрну медаљу у екипној конкуренцији на Европском јуниорском првенству ваздушним оружјем које се одржава у хали "Викиншки брод" у норвешком граду Хамару.

ЕВРОПСКО ПРВЕНСТВО У НОРВЕШКОЈ: Србији још једно сребро у Викиншком броду

ФОТО: Ј. Су.

Ово је четврта медаља Србије у Хамару, а одличје су донеле: Александра Хавран из Јединства из Старе Пазове, Ања Кнежевић из клуба Нови Београд Ушће и Ања Поповић из Партизана.

Александара Хавран је и јуче освојила медаљу, у такмичњу мешовитих парова са Марком Ивановићем окитила се бронзом.

У недељу је Ивановић изборио сребро, а Петар Ердеи бронзу у појединачном надметању јуниора пушком.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi

Коментари (0)

СТРАШАН МЕЧ АУСТРИЈЕ И АЛЖИРА! Марко Арнаутовић стрелац, обе селекције обезбедиле оно што су желеле!