ЛЕПЕ СЦЕНЕ У ТУРСКОЈ: Селектор Србије пољубио Италијанку након меча (ВИДЕО)
ОДБОЈКАШИЦЕ Србије оствариле су велики успех у Лиги нација у Анкари где су на завршном турниру освојиле бронзану медаљу победом над Турском од 3:0.
FOTO: Printscreen/ Twitter/Volleyball World
Ово је уједно био и деби нашег новог селектора Данијела Сантарелија на великим такмичењима, а управо је Италијан био у центру пажње на крају турнира.
Након великог финала у којем је Италија убедљиво савладала Бразил са 3:0 и дошла до злата, нашем селектору је у загрљај пала једна од одбојкашица новог шампиона.
Он је пољубио Монику де Ђенаро одмах по завршетку финалног меча Лиге нација.
Многи су се запитали шта се дешава када је Сантарели пољубио одбојкашицу Италије и када су видели ову романтичну сцену, а ево шта је по среди.
Селектор наших одбојкашица и либеро италијанске репрезентације су у браку, а Сантарели је на овај начин честитао својој изабраници златну медаљу.
БОНУС ВИДЕО: Пешић окупио "орлове"
МЕЧ СЕЗОНЕ У БЕРГАМУ: Јуве се бори за Лигу шампиона, "Богиња провинције" за место које води у Европу
ЈУВЕНТУС вечерас гостује Аталанти у једном од кључних мечева у борби за пласман у Лигу шампиона (20.45), а са само седам кола до краја сезоне оба тима су свесна да би нови кикс могао скупо да их кошта.
11. 04. 2026. у 08:00
АМЕРИ У НЕВЕРИЦИ: Навијачи Лејкерса траже да бивша вереница Луке Дончића добије статуу испред дворане!
Лука Дончић је овог пролећа заиграо кошарку на нивоу коју је тешко зауставити. И, навијачи Лос Анђелес Лејкерса "знају" коме треба да се захвале на томе.
09. 04. 2026. у 13:11
САМОУБИСТВО БИВШЕГ МИНИСТРА МУП-А ИСПРЕД СКУПШТИНЕ: Оставио 3 коверте, одузео себи живот због Хашког трибунала
На данашњи дан, 11. априла 2002. године, на улазу у здање Дома Народне Скупштине Србије (тадашње Скупштине СРЈ) у Београду, бивши министар унутрашњих послова Србије Влајко Стојиљковић извршио је самоубиство, непосредно након усвајања Закона о сарадњи са Хашким трибуналом. Преминуо је два дана касније од последица рањавања.
11. 04. 2026. у 21:30 >> 21:39
Коментари (0)