УСИК ЈЕ НЕРЕШИВА ЕНИГМА ЗА ЏОШУУ! Украјинац успешно одбранио титуле светског шампиона (ВИДЕО)

21. 08. 2022. у 01:23

УКРАЈИНСКИ боксер Александар Усик победио је Британца Ентонија Џошуу у њиховом реванш мечу након 12 рунди борбе.

УСИК ЈЕ НЕРЕШИВА ЕНИГМА ЗА ЏОШУУ! Украјинац успешно одбранио титуле светског шампиона (ВИДЕО)

Фото: АП

Џошуа се надао освети за пораз од Украјинца у септембру прошле године. Променио је свој тим, добро је изгледао, боље него у првом мечу, али Усик остаје нерешива је енигма за њега.


Поновно је Украјинац победио на бодове, али овај пут подељеном одлуком судија (115-113,116-112,113-115).

На тај начин Усик је одбранио ВБА (Супер), ИБФ, ИБО и ВБО титуле светског првака у тешкој категорији.

Колекцији је придодао и "Рингов појас" који је остао упражњен након повлачења Тајсона Фјурија, који угледни магазин додељује најбољем боксеру према мишљењу њихових стручњака.

Остаје да се види да ли је Фјуријева одлука дефинитивна, а љубитељи племените вештине би више од свега желели да коначно виде борбу за неприкосновеног шампиона тешке категорије, те се надају да је Фјури још једном слагао када је реч о пензији.

Погледајте и шта је све претходило овој борби, као и мишљење стручњака.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
СРПСКИ ДУО ЧИНИ ЧУДА: Николић и Јовић у комшилуку настављају пут ка европском трофеју

СРПСКИ ДУО ЧИНИ ЧУДА: Николић и Јовић у комшилуку настављају пут ка европском трофеју

ФУДБАБЛЕРИ Цеља у четвртак увече на стадиону "З'дежеле" дочекују атински АЕК у првом мечу осмине финала Лиге конференције (21.00). Словеначки шампион покушаће да се по друи пут заредом нађе међу осам најбољих у овом такмичењу, док грчки представник жели да одличне наступе у Суперлиги употпуни идентичним резултатом у Европи.

12. 03. 2026. у 06:30

У ХРВАТСКОЈ ИРАНСКА ТЕРОРИСТИЧКА ЈАЗБИНА Милановић љут на Израелца: Брацо, ово је Загреб - не Тел Авив!

"У ХРВАТСКОЈ ИРАНСКА ТЕРОРИСТИЧКА ЈАЗБИНА" Милановић љут на Израелца: "Брацо, ово је Загреб - не Тел Авив!"

ПРЕДСЕДНИК Хрватске Зоран Милановић коментарисао је наводе израелског амбасадора Герија Корена да се усред Загреба налази терористичка јазбина у иранској амбасади.

11. 03. 2026. у 13:59

Коментари (0)

МЛАДИ СРБИН ЗАПРЕПАСТИО АМЕРИКУ! Биће сензација НБА драфта, шутира боље од свих Срба - и не, није син Пеђе Стојаковића (ВИДЕО)